Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Evinpark Ada & Tepe ve Evinpark Kadıköy'de bayrama özel indirim fırsatı

Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığında geliştirilen Evinpark Ada & Tepe ve Evinpark Kadıköy projesinde Kurban Bayramı'na özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığı imzası taşıyan Maltepe’de hayata geçirilen Evinpark Ada & Tepe ve Fikirtepe bölgesinde yükselen Evinpark Kadıköy projelerinde lansman öncesi ödeme avantajlarının yanı sıra Kurban Bayramı’na özel yüzde 10 indirim yapılıyor. 30 Ağustos-4 Eylül tarihleri arasında geçerli olan kampanyayla projeden daire sahibi olmak daha da kolay hale geliyor. Evinpark Ada & Tepe satış ofisi bayramın ikinci gününden itibaren hizmet vermeye devam ediyor.

Evinpark Ada & Tepe'de teslimler Haziran 2018'de başlayacak

Evinpark Ada & Tepe, 10’ar katlı 10 blok şeklinde Maltepe’de yükseliyor. Toplam 432 konut ve 37 ticari üniteden meydana gelen Evinpark Ada & Tepe projesinde alan büyüklükleri 85 metrekare ile 260 metrekare arasında değişen 2+1’den 4+1 dublekse kadar daire seçenekleri bulunuyor. Yeşil alan ve peyzaj alanlarıyla dikkat çeken 18 bin metrekare arazi üzerine kurulu Evinpark Ada & Tepe 8 bin metrekare yeşil alana sahip.

Teslimlerin Haziran 2018’de gerçekleştirilmesi planlanan Evinpark Ada & Tepe, Maltepe Devlet Hastanesi’nin yanı başında metro, E-5 ve sahil yoluna yakınlığıyla da yatırımcıların dikkatini çekiyor. Dairelerin metrekare fiyatlarının 7 bin liradan başladığı projeden konut sahibi olmak isteyenlere Evinpark Ada & Tepe Rezidans’ta uygun fiyat ve 0,88 faiz ve 120 ay vade fırsatıyla sunuluyor. Evinpark Ada & Tepe’nin sosyal donatıları arasında ise çocuk parkı, yürüyüş parkuru, fitness center, açılır-kapanır havuz, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeler ve amfitiyatro bulunuyor. Projede her daireye ait özel otopark da yer alıyor.

Evinpark Kadıköy'de metrekare birim fiyatları 8 bin TL'den başlıyor

Fikirtepe bölgesinde 25'er katlı iki dikey bir yatay olmak üzere 3 blok şeklinde yükselen Evinpark Kadıköy projesinde toplam 467 konut 84 adet ticari birim ve alışveriş merkezi bulunuyor. Evinpark Kadıköy’de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri mevcut.

Teslimlerin 2019 Haziran ayında gerçekleştirilmesi planlanan Evinpark Kadıköy’de dairelerin metrekare fiyatları ise 8 bin TL’den başlıyor. Evinpark Kadıköy’ün sosyal donatıları arasında ise açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, hamam ve buhar odası, kapalı otopark, 24 saat kameralı güvenlik sistemi yer alıyor.