Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Evinpark Ada & Tepe ve Evinpark Kadıköy’de ön satışlara başlandı

Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığında Maltepe ve Kadıköy'de inşa edilecek olan Evinpark Ada & Tepe ve Evinpark Kadıköy projelerinde lansman öncesi satışlara başlandı.

Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığıyla Maltepe’de hayata geçirilen Evinpark Ada & Tepe ve Kadıköy Fikirtepe bölgesinde inşa edilen Evinpark Kadıköy projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere lansman öncesinde 0,88 faiz ve 120 ay vade avantajları sunuluyor.

Yatırımlarına hız kesmeden devam ederken konut sahibi olmayı da kolaylaştırmayı hedeflediklerini söyleyen Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Öztürk, her iki projede de ön satışlara başladıklarını açıkladı. Öztürk, "Yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz, Bağdat Caddesi’nde bugüne kadar 100 bina ve 2 bin 500 civarında konutu yeniledik. Evinpark Ada & Tepe ve Evinpark Kadıköy projelerimizin kısa bir süre sonra lansmanlarını gerçekleştireceğiz.

Lansman öncesinde projelerimizden konut sahibi olmak isteyenlere çok özel ödeme ve fiyat avantajları sağlıyoruz. Maltepe Devlet Hastanesi’nin yanı başında metro, E-5 ve sahil yoluna yakınlığıyla dikkat çeken mahalle konseptiyle hayata geçirdiğimiz Evinpark Ada & Tepe projemizin kaba inşaatı tamamlandı.

Projemizdeki örnek daireleri de en kısa zamanda tamamlayarak gelen misafirlerimizin beğenisine sunacağız. Rezidans hayatına merhaba demek isteyenlere ise Kadıköy’de yükselen tarihi yarımadanın eşsiz manzarasına hakim Evinpark Kadıköy projemizde ayrıcalıklı yaşam alanları oluşturuyoruz. Projelerimizden 0,88 faiz ve 120 ay vade imkanlarıyla konut sahibi olmayı kolaylaştırıyoruz” diye konuştu.

Evinpark Ada & Tepe'de metrekare birim fiyatları 7 bin TL'den başlıyor

Toplam 432 konut ve 37 ticari üniteden meydana gelen Evinpark Ada & Tepe’de alan büyüklükleri 85 metrekare ile 260 metrekare arasında değişen 2+1’den 4+1 dublekse kadar daire seçenekleri bulunuyor. 10’ar katlı 10 blok şeklinde inşa edilen Evinpark Ada & Tepe’de teslimlerin Haziran 2018’de gerçekleştirilmesi planlanıyor. Dairelerin metrekare fiyatlarının 7 bin liradan başladığı projeden konut sahibi olmak isteyenlere Evinpark Ada & Tepe’de uygun fiyat ve 0,88 faiz ve 120 ay vade fırsatı sunuluyor.

18 bin metrekare arazi üzerine kurulu Evinpark Ada & Tepe 8 bin metrekare yeşil alana sahip. Evinpark Ada & Tepe’nin sosyal donatıları arasında çocuk parkı, yürüyüş parkuru, fitness center, açılır-kapanır havuz, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeler ve amfitiyatro bulunuyor. Ayrıca projede her daireye ait özel otopark da mevcut.

Evinpark Kadıköy'de teslimlere 2019 yılında başlanması planlanıyor

Kadıköy’de yükselen Evinpark Kadıköy projesinde toplam 467 konut 84 adet ticari birim ve alışveriş merkezi yer alıyor. Evinpark Kadıköy’de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Projeden 0,88 faiz ve 120 ay vade ile konut sahibi olmak mümkün, dairelerin metrekare fiyatları ise 8 bin liradan başlıyor.

Teslimlerin 2019 yılında gerçekleştirilmesi planlanan Evinpark Kadıköy’ün sosyal donatıları arasında ise açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, hamam ve buhar odası, kapalı otopark, 24 saat kameralı güvenlik sistemi bulunuyor.