Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Evora Denizli lansmana özel fiyatlarla satışa çıktı

Evora markasıyla konut projeleri üreten Teknik Yapı'nın Denizli'de konumlandırdığı Evora Denizli'de avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışlara başlandı.

Teknik Yapı'nın en yeni projesi Evora Denizli geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen lansman toplantısının ardından satışa çıktı. Emlak Konut GYO'nun Denizli'deki 115 bin 291 metrekarelik arsası üzerinde hayata geçireceği Evora Denizli projesinde konut, ticaret ve eğitim alanlarına yer verecek.

Daire fiyatları 214 bin 800 TL'den başlıyor

Evora Denizli'de bin 500 konutun yanı sıra bir devlet okulu, bir özel eğitim kurumu ve ticari üniteler bulunacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutların yer aldığı projede daire büyüklükleri 84,37 metrekare ile 201,06 metrekare arasında değişiyor. Projede daire fiyatları ise 1+1 dairelerde 214 bin 800 TL'den, 2+1 dairelerde 252 bin 200 TL'den, 3+1 dairelerde 348 bin 500 TL'den, 4+1 dairelerde 504 bin TL'den başlıyor.

Lansmana özel satış fiyatlarıyla hem yaşam hem yatırım için projeden daire sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çeken Evora Denizli'de peşin ödemelere özel yüzde 12 indirim sunuluyor. Projeden yüzde 1 peşinat ve 36 ay sıfır faizle daire sahibi olmak da mümkün.

"Denizli'den Anadolu'ya açılacağız"

Proje lansmanında konuşan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, ilk etapta 522 dairenin satışa sunulduğunu belirterek "Emlak Konut GYO’nun hasılat paylaşım modelinin ilk uygulamalarından birini Ataşehir’de birlikte yaparak, birçok başarı ve ilke imza attık. Yine Emlak Konut GYO ile Tuzla’ya birlikte gittik. Türkiye’nin önde gelen projelerinden biri olan 5 bin konutluk Evora İstanbul’da, yaklaşık 20 bin kişilik yaşam alanı oluşturduk ve şimdi de yine Emlak Konut GYO’nun Ankara’dan sonra Anadolu’ya açılım hamlesinin ilk temelini Denizli'de birlikte atıyoruz" diye konuştu.

"Fiyatlar oldukça avantajlı"

İstanbul'da arsa maliyetleri sebebiyle orta altı kesime konut üretmenin zorlaştığını belirten Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ise "Konutlar lüks olmasına rağmen fiyatları avantajlı. İstanbul’da alt gelir grubu için üretilen dairelerle aynı fiyata satılacak. Denizli’de alt gelir grubu fiyatıyla şehrin önemli lokasyonunda proje üretiyoruz" dedi.