Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

EVORA İzmir’de 120 ay 0.98 vade farkı ile konut sahibi olma fırsatı başladı

İzmir Alsancak’ta hayata geçirilen EVORA İzmir’de, 120 aya kadar yüzde 0.98 vade farkı ile konut sahibi olma fırsatı başladı. Kampanya sınırlı sayıda konut için geçerli.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Teknik Yapı ve Halk GYO tarafından İzmir Alsancak’ta yaşama kazandırılan EVORA İzmir’de ön talep toplanmaya başlandı. Yaklaşık 47 dönümlük arazi üzerinde hayata geçirilen EVORA İzmir; 1+1’den 6+1’e kadar 5 farklı konut seçeneği olmak üzere toplam bin 49 adet konut ve 35 adet ticari üniteden meydana geliyor.

EVORA İzmir; konut, ticaret, park, kültür ve turizm fonksiyonlarını bir arada barındıran karma konseptiyle dikkat çekiyor. 500 kişilik balo salonu, bir sanat galerisi ve 485 kişilik konferans salonunun yanı sıra EVORA İzmir’in içinde 121 oda kapasiteli bir otel de yer alacak. EVORA İzmir’de toplam 12 bin metrekarelik 2 adet park alanı da bulunacak.

KONUT KAMPANYASI EVORA İZMİR’DE DE GEÇERLİ

EVORA İzmir’in lansmanı Emlak Konut GYO Genel Müdür Yardımcısı Sinan Ayoğlu, Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Halk GYO Genel Müdürü Feyzullah Yetgin ve Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Emlak Konut GYO Genel Müdür Yardımcısı Sinan Ayoğlu, “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyasının EVORA İzmir’de sınırlı sayıdaki konut için geçerli olacağını açıkladı. EVORA İzmir’de satış bedeli üzerinden yüzde 10 indirime ek olarak indirimli satış bedeli üzerinden sadece yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Sinan Ayoğlu; “120 ay için yüzde 0.98 vade farkı ile banka ve kefil aranmaksızın konut sahibi olmayı kolaylaştırıyoruz” diye konuştu.

PROJENİN 36 AYDA TAMAMLANMASI PLANLANDI

Tarih, kültür ve ticari potansiyel açısından İzmir’in önemine dikkat çeken Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, şehrin Anadolu’ya açılımlarındaki en önemli duraklardan biri olduğunu belirtti. Umut Durbakayım, geleneksel akılcı çözümler ile modern mimarinin bir araya getirildiği karma proje olan EVORA İzmir projesi ile İzmir’e adım atmaktan büyük onur duyduklarını ifade etti. EVORA İzmir için LEED sertifikası başvurusunda bulunulduğunu belirten Umut Durbakayım; “Projede her etabın 36 ayda tamamlanmasını öngörüyoruz” dedi.

KARMA PROJEMİZLE GÜZEL İZMİR’İMİZE DEĞER KATACAĞIZ

Halk GYO Genel Müdürü Feyzullah Yetgin, Halk GYO olarak Türkiye’yi ileri taşıyacak işlere imza attıklarını vurguladı. Feyzullah Yetgin; konut, mağazalar, park, kültür ve turizm alanları gibi farklı fonksiyonları bir arada barındıracak olan karma proje EVORA İzmir’in şehre değer katacağına inandıklarını ifade etti.