Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

EVORA İzmir’de ön talep toplanmaya başlandı

İzmir Alsancak’ta yükselen EVORA İzmir’de ön talep toplanmaya başlandı. Projede ön talep süresi için yüzde 10 peşinatla 120 ay yüzde 0.98 vade farkı fırsatı sunuluyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Teknik Yapı ile Halk GYO ortaklığında İzmir Alsancak’ta hayata geçirilen EVORA İzmir’de ön talep toplanmaya başlandı.

Ege Bölgesi’nin en büyük projelerinden biri olan EVORA İzmir; konut, ticaret, park, kültür ve turizm fonksiyonlarını bir arada barındıran karma yapısıyla kente değer katacak.

YÜZDE 10 PEŞİNATLA 120 AY İÇİN 0.98 VADE FARKI FIRSATI

EVORA İzmir, ön talep sürecinde “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyasına dahil edildi. EVORA İzmir’den konut alanlar konut kampanyasından yararlanabilecek. EVORA İzmir’de satış bedeli üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen konut kampanyası kapsamında 120 ay yüzde 0.98 vade farkı fırsatı sunuluyor.

KONUT, TİCARET, PARK, KÜLTÜR VE TURİZM

EVORA İzmir; konut, ticaret, park, kültür ve turizm fonksiyonlarını bir arada barındıran karma proje olarak yaşama kazandırılıyor.

EVORA İzmir, bin 49 adet konut ve 35 adet ticari üniteden meydana geliyor. Toplam 12 bin metrekarelik 2 adet park alanına sahip olacak EVORA İzmir’de 1+1 ağırlıklı olmak üzere 6+1 büyüklüğe kadar 5 farklı daire tipi yer alıyor.

KORDON’A YÜRÜME MESAFESİNDE YÜKSELİYOR

Kültürpark, Alsancak Garı ve Kordon’a komşu konumda yükselen yeşil ile mavinin iç içe olduğu EVORA İzmir’de toplam 18 bin 800 metrekare yeşil alan için ayrıldı.

EVORA İzmir projesinde her etabın 36 ayda tamamlanması planlanıyor.