Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Evora Rezidans'ta satışlar başladı

Teknik Yapı imzasıyla Denizli'de yükselen Evora Denizli projesinin rezidans bölümü Evora Rezidans'ta satışlara başlandı. Projede fiyatlar 189 bin TL'den başlıyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Teknik Yapı tarafından yükselen Evora Denizli projesinin rezidans etabı Evora Rezidans'ta satışlara başlandı. Denizli'nin en değerli yerleşim bölgelerinden Merkezefendi'de 115 bin 291 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Evora Denizli projesi şirketin bölgedeki ilk ve tek yatırımı olmasıyla dikkat çekiyor.

Kasım 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Evora Rezidans'ta alanları 58 metrekare ile 11 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Daire fiyatlarının 189 bin TL ile 357 bin TL arasında değiştiği Evora Rezidans'tan, Emlak Konut GYO'nun yılbaşına kadar geçerli olacak kampanyası kapsamında, yüzde 20 peşinat ile daire sahibi olunabiliyor. Projeden daire satın almak isteyenler kalan bedeli yüzde 0,70 faiz oranı ve TÜFE artışı uygulamasıyla 120 aya kadar vadelendirebiliyor.

Konutların yanı sıra 17 adet ticari birimin de yer aldığı Evora Rezidans'ın sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve fitness merkezi yer alıyor.