Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eymir Panorama'da kaçırılmayacak fırsatlar yatırımcıları bekliyor

Sinpaş, Ankaralıları marina yaşamı ile tanıştırdığı projesi Marina Ankara'nın göle bakan cephesinde yükselen Eymir Panorama etabını satışa çıkardı.

Ankara'nın gözde yerleşim merkezlerinden Çankaya Oran'da konumlandırılan Marina Ankara'da çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Marina Ankara'nın göle bakan cephesinde konumlandırılan Eymir Panorama ise uygun fiyatlar ve antajlı ödeme koşullarıyla satışa çıkıyor.

Eymir Panorama'dan rahat rahat ev sahibi olun

"Panoramik Ödeme Sistemi" ile rahat rahat ev sahibi olma fırsatının sunulduğu Eymir Panorama'da tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Eymir Panorama'da 31 Mayıs tarihine geçerli olacak olan kampanya kapsamında projeden hiç peşinatsız daire sahibi olunabiliyor. Bu ödeme planına göre yatırımcılar taksitlerini 40 ay boyunca 1 ay ödeyip 1 ay ödemeyerek, yarısını da 18 ay sonra ödeme avantajından yararlanabiliyor.

Marina Ankara'da 1+1 daireler 330 bin 700 TL, 1,5+1 daireler 430 bin TL, 2+1 daireler 464 bin 900 TL, 3,5+1 daireler 823 bin 500 TL, 4,5+1 daireler 1 milyon 354 bin 900 TL, 7,5+1 daireler ise 2 milyon 395 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sosyal donatılarıyla fark yaratıyor

120 bin metrekarelik bir alanda, bünyesinde açık ve kapalı profesyonel tenis kortları, eğitimlerin verileceği Tenis Kulübü, 4 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru, futbol ve basketbol sahaları ve Sports International ile sporla iç içe bir hayat sunan Marina Ankara’da yelkenden küreğe, snowboard’dan kayağa, futboldan basketbola, tenisten buz patenine, koşudan bisiklete, tırmanıştan yüzmeye ve çeşitli konseptlerdeki çocuk oyun alanlarına kadar birçok spor olanağını bulmak mümkün olacak.