Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

F2 Mimarlık’tan ‘havada duran konut’ tasarımı görenleri şaşırttı

Dünya mimari tasarımlar anlamında da her geçen gün gelişip güncellenmeye devam ediyor. F2 Mimarlık tasarımı ‘hava duran ev’ tasarımı da buna örnek.

Mimari anlamda dünyadaki yaklaşımlar, stiller ve arayışlar her geçen gün farklılık göstermeye devam ediyor. Konutların iç dizaynı kadar dış görüntüleri de bizler için önemli. Konut seçerken binanın özelliklerine ve lokasyonuna kadar dış cephe tasarımını da inceliyoruz.

Mimari tasarımlarda eskiden beri varlığını koruyan klasik yapıların yanı sıra modern mimari de çok büyük ivme kazandı. Özellikle ünlü mimarların ve mimarlık firmalarının elinden çıkan markalı konut projeleri binaların dış cephe anlayışına bambaşka bir yorumlama getirdi.

Dünya genelinde birçok ülkede mimari tasarımlar görsel şovlarda sergilenen eserler olarak da dikkat çekiyor. Avustralya’da hayata kazandırılan F2 Mimarlık tasarımı ‘havada duran konut’ da bunlara verilebilecek en güzel örneklerden bir tanesi. Avustralya’da faaliyet gösteren ve uluslararası çapta üne sahip olan F2 Mimarlık tarafından dizayn edilen ‘havada duran ev’ görenleri şaşırtıyor.

Perspektif hilesi ve modern mimari tasarımın ürünü

Bakış hilesi ve modern mimarinin nimetleri ile bir araya getirilen konut tasarımı adeta hayal dünyalarınıza yansıyor. Zeminden yaklaşık 40 metre yükseklikte çakılan bir kazığın üzerine inşa edilen konut uzaktan bakıldığı zaman adet havada duruyormuş izlenimi veriyor. Yol manzarasıyla birleşen eşsiz mimari tasarım adeta modern mimari de çığır açan yorumlamalardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

Günlük kiralama ücretleri 440-bin 220 Avustralya doları arasında değişiyor

Benzersiz bir okyanus manzarası, lüks ve modern donanımlı bir dizayna sahip olan F2 Mimarlık projesi hava duran konutun günlük kiralama ücretleri ise 440 Avustralya Doları ile bin 220 Avustralya Doları arasında farklılık gösteriyor. 1 Avustralya Doları 3,78 Türk Lirasına denk geliyor.