Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Farilya Asia için ön talep toplama çalışmaları devam ediyor

Ufuk Mesken İnşaat'ın Penik'te Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin tam karşısında konumlandırdığı projesi Farilya Asia'da ön satışlara başlandı.

Ufuk Mesken İnşaat, Ankara'da hayata geçirdiği projelerinden sonra rotasını İstanbul'a çevirdi. Pendik'te hayata geçirdiği yeni projesi Farilya Asia için ön talep toplama çalışmalarına devam eden şirket, projenin ön satışlarına da başladı.

Toplamda 330 dairenin yer aldığı Farilya Asia projesi Pendik Fevzi Çakmak Mahalllesi'nde 13 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Projede alanları 40 metrekare ile 251 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor. Temmuz 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Farilya Asia projesinde 1+1 daireler 345 bin TL'den, 2+1 daireler 385 bin TL'den, 3+1 daireler 601 bin TL'den, 4+1 daireler ise 845 bin TL'den satışa sunuluyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşullarının sunulduğu Farilya Asia'da rezidans dairelerin yanı sıra ticari birimlere de yer veriliyor. Metroya yakınlığı ve sunduğu Adalar manzarası ile dikkat çeken proje özellikle beyaz yakalılar tarafından büyük ilgi görüyor.