Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Fark Apartmanı’nda 2019 teslimli daireler 290 bin TL’den start alıyor

İstanbul Anadolu Yakasının son gözdelerinden Sultanbeyli’de sektöre kazandırılan Fark Apartmanı projesinde 2019 teslimli daireler 290 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Sektörün kaliteli isimlerinden Fark 34 İnşaat kalitesi ve güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yenilenen ve gelişme kaydeden ilçelerinden Sultanbeyli’de sektöre kazandırılan Fark Apartmanı projesinde konut fiyatları 290 bin TL’den başlıyor. Projede anahtar teslimlerinin ise Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Fark Apartmanı konut projesi Fark 34 İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının Kartal ve Pendik ile komşu ilçesi Sultanbeyli’de yaşama kazandırılıyor. Tek blok şeklinde tasarlanan projede toplam 12 adet daire yer alıyor. Fark Apartmanı’nda yer alan tüm daireler 2+1 dubleks şeklinde dizayn edildi. Geniş ve konforlu yaşam alanları sunulan projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 92 metrekareden başlangıç gösterip 148 metrekareye kadar yükseliyor.

Lüks donatıları fark yaratmayı başaran Fark Apartmanı projesinde yer alan dairelerin hepsinde akıllı şömine sistemi ve jakuzi yer alıyor. Akıllı ev sistemlerine göre tasarlanan Fark 34 İnşaat’ın Fark Apartmanı Sultanbeyli konut projesinde lüks ve konforlu bir yaşam vaat ediliyor.

Daire fiyatlarının 290 bin TL’den start aldığı Fark Apartmanı’ndan daire satın almak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Kişiye özel ödeme imkanları sağlanan proje uygun fiyatları ve ödeme kolaylıklı sistemi ile daire satın almayı kolaylaştırıyor.

İstanbul Anadolu Yakasının değerlenen ilçesi Sultanbeyli’ye bağlı Ahmet Yesevi Mahallesi’nde yaşama kazandırılan Fark Apartmanı projesinde anahtar teslimlerinin Nisan 2019 tarihinde yapılması hedefleniyor.

Modern mimarinin güzel bir örneği olarak tek blok şeklinde yükselen projenin sunduğu sosyal olanaklar arasında ise, güvenlik hizmetleri, otopark hizmetleri ve yeşil alanlar yer alıyor. Fark Apartmanı projesine ilişkin güncel kampanyaları sitemizden takip edebilirsiniz.