Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Fatih Terim'in Bodrum'daki villası yeni sahibini bekliyor

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in Bodrum'da yer alan ultra lüks villası 8 milyon 600 bin eurodan satışa çıktı.

Fatih Terim'in uzun yıllardır neredeyse tüm yazlarını geçirdiği bilinen villanın uzun süredir satılacağı konuşuluyordu. 2 bin 250 metrekarelik alan üzerine kurulu 600 metrekarelik lüks malikanenin 5 odası ve 1 salonu bulunuyor. 3 katlı villada 5 adet de banyo olduğu belirtiliyor. Malikanenin ayrıca bir de müştemilatı var. Malikanenin diğer özellikleri arasında; güvenlik kamera sistemi ve ayrı gözlem odası, merkezi ısıtma sistemi ve klima, yüzme havuzu, peyzajlı bahçe, fitness salonu bulunuyor. Göltürkbükü'nde bulunan denize sıfır villanın fiyatı ise 8 milyon 600 bin euro.

Bodrum'un en pahalı bölgesi

Hürriyet Emlak Endeksi'ne göre Fatih Terim'in lüks malikanesinin bulunduğu Bodrum Göltürkbükü'nde kiralık konut fiyatlarında son bir yılda büyük bir artış yaşandı. Bodrum'un en pahalı bölgesi olma özelliğine sahip olan Göltürkbükü'nde metrekare bazında kira ortalaması bir yılda tam yüzde 50 oranında artarak 150 TL'ye ulaştı. Bu hesaba göre Göltürkbükü'nde ortalama 100 metrekare bir evin kirası 15 bin TL'yi buluyor. Satılık konutlarda ise metrekare ortalama fiyat 8 bin 750 TL civarında.