Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Fera Business Ümraniye, Körfez yatırımcısının yeni gözdesi oldu

Fera Grup'un Ümraniye'de hayata geçirdiği projesi Fera Business Ümraniye'de satışların yüzde 50'si tamamlandı. Projeye yabancı yatırımcıların ilgisi büyük.

Fera Grup imzasıyla hayata geçirilen Fera Business Ümraniye'de 80 ofis ve 13 dükkan bulunuyor. 2 bin 195 metrekare alan üzerinde 16 katlı tek bloktan meydana gelen Fera Business Ümraniye toplam 10 bin 500 metrekare satılabilir alan bulunuyor.

Peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 oranında indirimin yapıldığı Fera Business Ümraniye'de ofislerin metrekare birim fiyatları 8 bin 100 TL'den başlıyor. Nisan 2017'de teslim edilmesi planlanan Fera Business Ümraniye'de yüzde 50'lik kısmın peşin ödenmesi durumunda geriye kalan kısım şirket bünyesinde 8 taksite bölünebiliyor.

Körfezli yatırımcının yeni gözdesi oldu

Yabancı yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği proje ile ilgili konuşan Fera Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül, “Hepsini bir hastane, katları da bir finans kuruluşu kiralamak istedi. Bir katı sattık. Suudi Arabistan ve Katar’dan da yabancı talipler var. Şu anda satışlar yüzde 50’yi buldu” şeklinde konuştu. Binanın bölgesinde alternatifi olmadığını ileri süren Gül, “Kurumsal hareket edeceğiz. Tek tek satış olmayacağı için verimlilik yükselecek. Bu açıdan satışın hızlanmasını kontrol ediyoruz” dedi.