Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Fera Business Ümraniye'de yüzde 10 indirim fırsatı devam ediyor

Fera Business Ümraniye'de yer alan ofisler metrekaresi 8 bin 100 TL+KDV'den satışa çıktı. Projeden ofis sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim avantajı sunuluyor.

Fera Grup tarafından Ümraniye'de yükselen Fera Business Ümraniye'de satışların yüzde 50'si tamamlandı. Toplamda 80 ofis ve 13 dükkanın yer aldığı Fera Business Ümraniye projesi 2 bin 195 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Nisan 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan projede yer alan ofislerin büyüklükleri 86 metrekare ile 763 metrekare arasında değişiyor.

Yüzde 10 indirim avantajı

Ofislerin metrekare birim fiyatlarının 8 bin 100+KDV olduğu projede peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Ofis bedelinin yüzde 50'sinin peşin ödenemesi durumunda ise kalan bedel 8 taksitle ödenebiliyor.

Arap yatırımcıların ilgisi büyük

Özellikle Suudi Arabistan ve Katarlı yatırımcıların ilgi gösterdiği projenin alıcıları arasında hastane sahipleri ve finans kuruluşları da bulunuyor. 10 milyon dolarlık yatırımla yükselen Fera Business Ümraniye projesini tamamlandığında 50 milyon değere ulaşması öngörülüyor.