Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ferah Residence'ta satışlar başladı

Beyaz İnşaat imzasıyla İstanbul'un hızla değerlenmeye devam eden ilçelerinden Esenyurt'ta geliştirilen Ferah Residence projesinde daire fiyatları 390 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un markalı konut merkezlerinden Esenyurt'ta 5 bin 889 metrekarelik arazi üzerinde 23 katlı tek blok halinde yükselen Ferah Residence projesinde toplam 139 daireye yer veriliyor. Beylikdüzü-Esenyurt aksının en büyük yatırımcıların Beyaz İnşaat tarafından inşa edilen projede konutların yanı sıra 18 ticari ünite ve 29 ofis yer alıyor.

Büyüklükleri 50 metrekare ile 150 metrekare arasında dğeişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutların bulunduğu Ferah Residence projesinden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadeden projede 1+1 daireler 390 bin TL'den, 2+1 daireler 490 bin TL'den, 3+1 daireler ise 700 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Konumuyla sakinlerine trafiksiz bir yaşam vadeden Ferah Residence; metrobüs, otobüs durakları ve E-5'e sadece 100 metre uzaklıkta konumlandırılıyor. AVM'lere olan yakınlığıyla da dikkat çeken projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna, Türk hamamı ve fitness merkezi mevcut.