Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ferko Line'da satışlar 22 Kasım'da başlayacak

Ferko'nun yeni projesi Ferko Line önümüzdeki günlerde basın mensuplarının karşısına çıkacak. Kağıthane'de yükselecek projenin 2019'da tamamlanması hedefleniyor.

Sektörün en önemli oyuncularından Ferko, hayata geçirdiği niş projeleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Şirketin yeni projesi Ferko Line, 22 Kasım Salı günü Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten'in ev sahipliğinde gerçekleşecek toplantıda basına tanıtılacak. Daire büyüklükleri, fiyatlar ve ödeme koşullarının henüz paylaşılmadığı projenin satışlarına toplantı sonrası başlanması bekleniyor.

94 milyon 500 bin TL'lik yatırım bedeli ile İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Kağıthane'de yükselen Ferko Line projesinde 173 oda kapasiteli bir otel, 231 ofis ve 48 ticari birime yer verilecek. Teslim tarihi Ocak 2019 olarak belirlenen projenin bölgedeli lüks ofis ihtiyacını karşılaması bekleniyor.

Toplam 4 bloktan meydana gelen Ferko Line projesi 20 bin 436 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Eğitim ve sağlık kurumlarına olan yakınlığının yanı sıra AVM ve ulaşım araçlarına kısa mesafede hayata geçirilmesiyle dikkat çeken Ferko Line'ın sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, peyzaj alanları, yürüyüş parkurları, kafe ve restoran yer alıyor.