Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ferko'dan Göktürk ve Levent'e 4 yeni proje geliyor

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Ferko, Göktürk ve Levent'te yeni projeler geliştirmeye hazırlanıyor.

Göktürk-Kemerburgaz bölgesinin en önemli yatırımcılarından Ferko, yeni projeleri için çalışmalara başladı. Şirket, 2017'nin ilk yarısında satışa çıkarılması beklenen 4 yeni projesi için Göktürk ve Levent'i seçti. Toplam 1 milyar TL'lik yatırım değeriyle yükselecek olan projelerin 3'ü İstanbul'un en hızlı yükselen lokasyonlarından Göktürk'te, diğeri ise şehrin iş ve yaşam merkezi Levent'te inşa edilecek.

Yatırımcılarına yüksek oranda prim vadediyor

Göktürk'te Gökmahal Residence, Bosphorus Palace Hotel, Kemerburgaz'da Kemermall AVM, Zekeriyaköy Villaları ve İMES Sheraton FourPoints projelerini tamamlayan Ferko; her projesinde olduğu gibi yeni projelerinde de, yatırımcılarına yüksek prim avantajının yanı sıra konforlu bir yaşamın kapılarını aralayacak.

Ulaşım arterlerinin artmasıyla bölgeye yatırımlar çoğalıyor

Bölgenin son yıllarda önemli değer kazandığını ve ulaşım seçenekleriyle değerine değer kattığını söyleyen Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, yeni havalimanı ile bu gücü katlayacağını ifade etti. Yeni projeleriyle ilgili bilgi de veren Gökçe Meriçten, ellerinde şu anda 4 proje olduğunu söyledi. Meriçten, "3 tanesi Göktürk'te olacak. Biri ofis-konut diğer ikisi ise konut olacak. Yine Levent'te de bir konut projesi yapacağız. Yatırım bedelleri 1 milyar doların üstünde olacak" dedi.