Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Feza Sitesi'nde satışlar başladı

Keleşoğlu İnşaat'ın ilk kentsel dönüşüm projesi olarak Kadıköy'de yükselen Feza Sitesi'nde dairelerin metrekare birim fiyatları 7 bin 700 TL'den başlangıç gösteriyor.

Anadolu yakasının en değerli bölgelerinden Kadıköy'de 4 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Feza Sitesi'nde toplam 118 daireye yer veriliyor. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirilen proje 15 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Her katta 4 daireye yer verilen Feza Sitesi'nde alanları 89 metrekare ile 110 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Feza Sitesi, içinde botanik bahçesinin de bulunduğu 3 bin 200 metrekarelik yeşil alana sahip. E-5, Bağdat Caddesi ve sahile yürüyüş mesafesinde bulunan Feza Sitesi toplu taşımaya, okullara, alışveriş merkezleri ve hastanelere de oldukça yakın.

Metrekare birim fiyatlarının 7 bin 700 TL'den başladığı projeden banka kredisi kullanarak daire sahibi olunabiliyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında iki katlı kapalı otopark, 7/24 güvenlik, kamelyalar, çocuk oyun alanı ve yürüyüş yolları yer alıyor.