Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Fikirtepe'de çalışmalar hızlandı, Pana Yapı projelerinde satışlar arttı

Fikirtepe'de, Başbakan Yıldırım ve Bakan Özhaseki'nin katılımıyla gerçekleşen toplu temel atma töreninin ardından; Brooklyn serisinde yer alan projelerde satışlar arttı.

Türkiye’nin ilk büyük kentsel dönüşüm hareketinin gerçekleştirildiği Fikirtepe’de Başbakan Binali Yıldırım ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla gerçekleştirilen toplu temel atma törenin ardından Pana Yapı İnşaat Grup Başkanı Mahir Şaşmaz, bölgedeki son durum hakkında görüşlerini paylaştı.

Şaşmaz, "Fikirtepe, 5 yıl içerisinde, İstanbul’un kentsel dönüşümde geleceği aşamaya verilebilecek en güzel örnek olacak. Pana Yapı olarak, Fikirtepe’de hayata geçirdiğimiz 4 proje ile bölgede en büyük yatırımı gerçekleştiren firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Bölgedeki yatırım ve altyapı çalışmalarının bu törenin ardından büyük bir ivme kazanacağına inanıyoruz. Devletin ilgisi tesirini hemen gösterdi ve haftaya müşterilerin yoğun ilgisiyle başladık" dedi.

Brooklyn Life'ta son 20 dairenin satışı sürüyor

Fikirtepe'nin en büyük yatırımcılarından biri olan Pana Yapı, Brooklyn Park, Brooklyn Life, Brooklyn Dream ve Brooklyn City projelerinde çalışmalara tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 731 konut ve 13 ticari ünitenin yer aldığı Brooklyn Park’ta teslim için gün sayan Pana Yapı, Brooklyn Life projesinin de temelini attı. Brooklyn Park projesinden ev sahibi olanların büyük ilgi gösterdiği Brooklyn Life, 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde toplamda 431 konut, 16 ticari alandan oluşuyor. Bbüyüklükleri 47 metrekare ile 163 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu Brooklyn Life, 30 güne özel kampanya ile, kalan son 20 daireye sahip olmak isteyenleri bekliyor.

Son olarak Brooklyn Dream projesinin hafriyat çalışmalarına başlayan ve projede ön talep sürecine geçen Pana Yapı, Brooklyn City için de proje geliştirme çalışmalarına devam ediyor.