Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Firuze Konakları için ön talep toplama çalışmaları başladı

3S Kale'nin Avcılar'da inşa edeceği Firuze Konakları'nın detayları belli oldu. Ön talep toplama çalışmalarına başlanan projede satışlar önümüzdeki günlerde başlanacak.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında her yıl iki yeni proje geliştirmeyi hedefleyen 3S Kale Grubu, 2017'de geliştireceği Avcılar ve Topkapı projeleri için çalışmalara başladı. İlk olarak Avcılar projesinin detaylarını açıklayan şirket, proje için ön talep toplamaya başladı.

Adı Firuzek Konakları olarak belirlenen proje, Avcılar Firuzköy Bulvarı'nda 40 bin 853 metrekare arsa üzerinde yükselecek. Toplamda 523 projenin yer alacağı Firuze Konakları'nda en küçüğü 70 metrekareden başlayan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunacak. Satışlarına 2017 yılının ilk çeyreğinde başlanması planlanan projede teslimlerin Haziran 2019'da başlaması bekleniyor.

Avcılar metrobüs durağına 800 metrelik mesafede konumlandırılan Firuze Konakları projesinde konut fiyatları ve ödeme planları henüz açıklanmadı. Üç bloktan meydana gelecek olan proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.3skale.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.