Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Fiyatlar artmadan konut sahibi olun!

Uluslararası gayrimenkul şirketi Universal21 tarafından satılan Gölmahal, Batımahal ve 7.Cadde projeleri lüks sosyal donatılarıyla Arap yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Sürekli artan nüfus ile birlikte varolan konutların kira gelirlerinin iki katına çıkması beklenen Esenyurt-Beylikdüzü hattında yükselen 7. Cadde projesi yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Toplamda 260 daire ve ticari birimlerin yer aldığı projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. 8 bin 430 metrekarelik arsa üzerinde yükselen projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, sağlık kulübü, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve çocuk oyun alanı bulunuyor.

Universal21 tarafından satılan projede full eşyalı ve kira garantili olarak yatırımcılara sunulan dairelerde bankasız, kefilsiz, kredisiz olarak firma bünyesinde taksitlendirme yapılabiliyor. Yıl sonunda teslim edilecek olan projede 1+1 dairelerin fiyatları 209 bin TL'den, 2+1 dairelerin fiyatları ise 265 bin TL'den başlıyor. Projenin tamamlandığında yüzde 30 prim yapması bekleniyor.

Gölmahal ve Batımahal'de hemen teslim villaların satışları sürüyor

Satışlarına devam edilen Gölmahal ve Batımahal projelerinde ise büyüklükleri 430 ila 550 metrekare aralığında olan villalara yer veriliyor. 2 bin metrekarelik bahçelere sahip olan villalarda Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, tenis kortu ve müstakil havuz gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Özellikle Arap yatırımcılara ve üst segmente hitap eden projede hemen teslim villaların fiyatları 1.4 milyon dolardan başlıyor. Yeni yapılan etaplarda ise fiyatlar 1.2 milyon dolar ile 1.5 milyon dolar arasında değişiyor.