Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Fiyatların 309 bin TL’den başladığı Daire Kartal’da kolay ödeme seçenekleri

İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Daire Kartal’da fiyatlar 309 bin TL’den başlıyor. Projede yer almak isteyenlere kolay ödeme seçenekleri sunuluyor.

Bodur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Daire Kartal projesi, İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da yaşama kazandırılıyor. Hemen teslim Daire Kartal’da 31 Ekim 2018’e kadar yüzde 10 indirim uygulanıyor. Daire Kartal’da indirimin yanı sıra yüzde 10 peşinatla yüzde 0.98 vade farkı imkanı da sunuluyor.

244 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Daire Kartal; 4 bin metrekare üzerinde 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 244 adet rezidanstan meydana geliyor. Daire Kartal’daki konutlar 54 metrekare ile 169 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

DAİRE KARTAL FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

Daire Kartal’daki rezidanslar 309 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Daire Kartal’da yer almak isteyenler için 31 Ekim’ kadar yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşinat ve yüzde 0.98 vade farkı ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Daire Kartal’daki konutların yeni sahiplerine teslimleri hemen gerçekleşiyor.

METROYA YAKIN MESAFEDE YÜKSELİYOR

Daire Kartal’da yer alacaklara balkonlu, deniz ve Adalar manzaralı konutlar sunuluyor. Daire Kartal; Yakacık Metro Durağı’na 350 metre, Kartal Metro Durağı’na ise 950 metre yakınlıkta hayata geçiriliyor. Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik Ödülü olan Leed Gold Sertifikası’na sahip Daire Kartal’da her aşamada tasarruf ve verimlilik sunuluyor.