Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Flipper Residence yüzde 30 prim garantisi sunuyor

Bodrum Yalıkavak'ta hayata geçirilen Flipper Residence projesinde son 15 daire satışa çıktı. Flipper Residence'ta 2+1 daire fiyatları 500 bin dolardan başlıyor.

Yalıkavak Tilkicik Koyu'nda hayata geçirilen Flipper Residence, hem yatırım hem de Bodrum’da yaşamak isteyenler için büyük fırsat sunuyor. Denize 30 adım mesafede konumlandırılan projede son 15 dairenin satışları devam ediyor. 85 metrekarelik teraslı ve bahçeli 2+1 dairelerden oluşan Flipper Residence'ta daire fiyatları ise 500 bin dolardan 950 bin dolara kadar yükseliyor. Havalimanına sadece 35 kilometre uzaklıkta yer alan Flipper Residence sosyal donatı açısından da alıcılarına büyük konfor sunuyor.

Site aidatı 750 TL olacak

Kısa süre içerisinde yüzde 30 prim yapması beklenen Flipper Residence, daire sahipleri proje içerisinde yer alan otelin sunduğu tüm hizmetlerinden yararlanabiliyor. Flipper Residence’da site aidatı ise sadece 750 lira. Devremülk tatil konsepti dışında yer alan Flipper Residence’dan ev almak isteyenler anında tapularını alıp dairelerine taşınabiliyorlar.