Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Flora Vilları’nda 500 bin TL peşinle villanız hazır!

Arkat Yapı kalitesiyle Bursa’nın Mudanya ilçesinde sektöre kazandırılan Flora Villaları projesinde güncel fiyatlar 1 milyon 800 bin TL’den başlıyor.

Bursa’nın en gözde ilçeleri arasında yer alan Mudanya’nın Göynüklü Köyü’nde Arkat Yapı kalitesi ve güvencesi ile sektöre kazandırılan Flora Villaları projesinde tüketiciye lüks donanımlı villa seçenekleri sunuluyor.

2018 güncel fiyat listesine göre Flora Villaları projesinde daire fiyatları 1 milyon 800 bin TL’den start veriyor. 8 bin 65 metrekare alan üzerinde yükselen ve 4 bin 500 metrekare inşaat alanı bulunan Flora Villaları projesinde yer alan tüm daire seçenekleri 2 katlı (dubleks) villa şeklinde. Tamamı villalardan oluşan Flora Villaları lüks özellikler ile donatıldı.

Toplam 12 adet müstakil villaya yer verilen Flora Villaları Mudanya konut projesinde dairelerin metrekare büyüklükleri ise 320 metrekare olacak şekilde dizayn edildi. Villaların daire planları ise 2 katlı ve 4+1 tipinde tasarlanmış durumda. Projede yer alan dubleks villaların odalarından üç tanesi süit şeklinde dizayn edildi.

2 katlı müstakil 12 adet villadan meydana gelen konut projesinde her villaya özel havuz, otopark, bahçe ve şömine yer alıyor. Projedeki tüm daireler mutfaklarda dörtlü ankastre set ile teslim ediliyor. Ortak kullanım alanındaki sosyal donatıları ise güvenlikli site girişi hizmetleri ve proje alanında yer alan ortak kullanıma uygun peyzaj alanları oluşturuyor.

Fiyatların 2018 güncel fiyat listesinden elde edilen bilgiye göre 1 milyon 800 bin TL’ye eriştiği projeden daire sahibi olmak isteyenlerden 500 bin TL peşinat ödemeleri talep ediliyor. Geri kalan villa bedeli ise 120 ay banka kredisi kullanılarak tahsil edilebiliyor.

Doğası, konumu ve lüks özellikleri ile dikkat çeken projede satışlar devam ediyor.