Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Florium Ankara'da hemen teslim konutlar 400 bin TL'den başlıyor

Ata Yıldız Grup projesi Florium Ankara, başkent Yenimahalle’de yükseliyor. Projede daire fiyatları 400 bin TL’den başlıyor.

Ankara Yenimahalle’de konumlandırılan Florium Ankara projesinde fiyat listesi ve ödeme şekilleri belli oldu. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projededaire fiyatları 400 bin TL’den başlıyor.

Toplam 171 konuttan meydana gelen projede daire büyüklükleri ise 92-402 metrekare aralığında farklılık gösteriyor.

15 bin 950 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Florium Ankara’da daire fiaytları 400 bin TL’den başlayarak 850 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Turuncu Mimarlık tarafından tasarlanan ve Ata Yıldız Grup kalitesiyle inşa edilen Ankara Florium projesinde anahtar teslimleri hemen yapılıyor.

Sunduğu sosyal olanaklarıyla konforlu ve lüks bir yaşam vaat eden Florium Ankara’da peyzaj alanlarından otomatik sulama ve ışığa duyarlı otomatik dış alan aydınlatması yer alıyor.

İnce dealarla dolu ve son derece modern hatlarla dizayn edilmiş mimarisi ile de herkesin dikkatini çekmeyi başaran Ankara Florium’un sosyal olanakları arasında fitness salonu, yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı, tenis kortu, vitamin bar, basketbol sahası, masa tenisi, güvenlik ve otopark hizmetleri, yürüyüş alanları, geniş peyzaj alanları, çocuklar için özel oyun alanları yer alıyor.