Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Fly Butik Residence'ta hemen teslim satışlar devam ediyor

Esenyurt'ta hayata geçirilen Fly Butik Residence projesinde 2+1 ve 3+1 tipindeki konutların satışları tamamlandı. 1+1 dairelerin satışlarına devam ediliyor.

Uçarlar Yapı İnşaat'ın İstanbul en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Esenyurt'ta hayata geçirdiği Fly Butik Residence, 4 bin 600 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 11 katlı 2 bloktan meydana gelen proje toplam 211 konut ve 25 ticari alandan oluşuyor. Büyüklükleri 65 metrekare ile 142 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu projede 2+1 ve 3+1 dairelerin satışları tamamlandı. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen Fly Butik Residence'ta 1+1 dairelerin fiyatları 175 bin TL'den başlıyor.

Yüksek prim getirisi vadediyor

Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, Tüyap fuar alanına 2 dakika, E-5 ve metrobüse 250 metre mesafede yükselen Fly Butik Residence'ın yatırımcısına yüksek kazanç sağlayacağını ifade eden Uçarlar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Uçar, şunları söyledi: “FlyButik Residence, Beylikdüzü-Esenyurt'un en prestijli projelerinin bulunduğu bir yerde inşa ediliyor. E-5'e ve metrobüse 5 dakika mesafede olan Fly Butik Residence, eğitim kurumları, sağlık merkezleri, havaalanı ve en gözde AVM'lere sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor. İstanbul'un en modern yerleşim bölgesinde yeni bir yaşama kapı açan projemiz mimarisi ve akıllı kullanım alanlarıyla diğer projelerden ayrılıyor” dedi.