Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Focus Eyüp’te peşin alımlarda yüzde 6 indirim uygulanıyor

Eyüp’te yükselen Focus Eyüp’te metrekare fiyatı 6 bin TL’den başlıyor. Focus Eyüp’te peşin alımlarda yüzde 6 indirim, vadeli alımlarda ise teslimde ödeme imkanı sunuluyor

Focus Eyüp projesi, FTAŞ Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Eyüp’te inşa ediliyor. Yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabilen Focus Eyüp’te tamamı peşin alımlarda ise yüzde 6 indirim uygulanıyor.

METREKARE BİRİM FİYATI 6 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

27 bin metrekare üzerinde yükselen Focus Eyüp; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 170 adet konuttan meydana geliyor. Focus Eyüp’te yer alan konutların büyüklükleri 59 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiyor.

Focus Eyüp’te yer alan konutların metrekare birim fiyatları 6 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabilen Focus Eyüp’te kalan bedel için teslimde vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. Peşin alımlarda ise yüzde 6 indirim uygulanıyor.

Focus Eyüp’teki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Eylül 2019 olarak planlandı.

PROJE, 3 BLOK ÜZERİNDE YÜKSELİYOR

Focus Eyüp projesi, 3 bloktan meydana geliyor. 170 konutun yer aldığı Focus Eyüp’te 3 adet misafir konaklama dairesi de bulunuyor. Projede ayrıca 8 adeti ticari ünite de yer alıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Yükseldiği konumun avantajlarıyla dikkat çeken Focus Eyüp; Pierre Loti, feshane, tarihi kütüphaneler, hamamlar, çeşmeler gibi önemli mekanlarla çevreleniyor. 2019 başında bitirilmesi planlanan tramvay hattının hemen önünde yer alan Focus Eyüp; Özel Alibeyköy Hastanesi’ne 1 kilometre, Vialand’a 2.5 kilometre, G.O.P Taksim İlk Yardım Hastanesi 3 kilometre, Bilgi Üniversitesi’ne 3.5 kilometre, Özel Başarı Hastanesi ve Eyüp Devlet Hastanesi’ne 4 kilometre, Miniatürk’e 4.4 kilometre, Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi’ne 4.5 kilometre, İstanbul Ticaret Üniversitesi’ne ve Avrasya Hospital’e 5 kilometre mesafede yükseliyor.

AKILLI EV SİSTEMİ İLE BENZERSİZ BİR YAŞAM SUNULUYOR

Akıllı ev sistemiyle benzersiz bir yaşam vaat eden Focus Eyüp’te yer alacak olan konut sakinlerine fitness salonu, Türk hamamı, sauna, tuz odası, havuz, masa tenisi, hobi salonu, çocuk parkı, basketbol sahası, ortak peyzaj ve dinleme alanı ve cep sinema gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.