Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Folkart Blu Çeşme'de 18 ay vade farksız taksit fırsatı

Folkart Yapı'nın Türkiye'nin en güzel tatil bölgelerinden Çeşme'de hayata geçirdiği Folkart Blu Çeşme'de yüzde 25 peşinatla 18 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

İzmir'de birçok konut projesine imza atan Folkart Yapı'nın Çeşme'de yükselen projesi Folkart Blu Çeşme'de 83 adet konuta yer veriliyor. 6 bin 787 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen projede büyüklükleri 61 metrekare ile 321 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Mayıs 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Folkart Blue Çeşme'de farklı mimarilerde 5 blok bulunuyor. Daire fiyatlarının 330 bin eurodan başladığı Folkart Blu Çeşme'de yüzde 25 peşinatla 18 ay firma bünyesinde vade fırsatından yararlanılabiliyor.

Denize yakınlığıyla yatırımcının dikkatini çeken Folkart Blue Çeşme'de açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş alanları, SPA ve sauna gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra housekeeping, resepsiyon, uyandırma servisi, oda servisi, araç yıkama, ütü servisi ve oda temizleme servisi de sunuluyor.