Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Folkart Hills ve Folkart Blu projelerinde satışlar başladı

Folkart Yapı'nın dün satışa sunulan Folkart Hills ve Folkart Blu projeleri Çeşme'de yükseliyor. Projelerde fiyatlar 330 bin eurodan başlıyor.

Folkart Yapı'nın toplam 250 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirdiği Folkart Hills ve Folkart Blue projeleri 17 Haziran 2016 Cuma günü gerçekleştirilen lansmanla basına tanıtıldı. Lansmanda konuşan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Çeşme’nin değerini İzmir ile birlikte yüceltmek istediklerini, İzmir ve Çeşme’nin, Türkiye’de çok yakın geleceğin, en değerli markaları olacağını söyledi.

Fiyatlar 330 bin eurodan başlıyor

Folkart Yapı'nın yeni projeleri, Folkart Blu ve Folkart Hills, Çeşme Fenerburnu ve Paşalimanı’nda hayata geçiriliyor. Daire fiyatlarının 330 bin eurodan başladığı projelerden daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Toplamda 6 bin 787 metrekarelik alan üzerine yayılan Folkart Blu Çeşme'de 4 bin 124 metrekarelik alan peyzaja ayrılıyor. 83 adet suite yer verilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor. 13 bin 955 metrekarelik alanda yükselen Folkart Hills projesi ise toplam 70 daireden oluşuyor. Projede 28 adet 1+1, 19 adet 2+1, 20 adet 3+1 ve 3 adet 4+1 daireyere yer veriliyor.

Çeşme, Türkiye'nin şansıdır

Çeşme için "Türkiye'nin şansı" diyen Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, İzmirliler’in “Çeşme İzmir'in, şirin turistik bir tatil beldesidir” tarifiyle sık karşılaştıklarını fakat bu tarifin eksik olduğunu söyledi. Sancak,
“Çünkü Çeşme, bundan çok daha fazlasıdır. Çeşme, dünya markası olma yolunda; bereketli doğanın, cömert davrandığı; güzellikleriyle dünya sahnesinde başrole çıkmayı bekleyen, hayranlık duyulacak bir aktördür. Denizi, dalgaları, kumu, rüzgarı, termal olanakları, altın rengindeki eşsiz plajları, temiz havası, muhteşem tarihsel mirası. Hepsi bir arada az bulunan örnek, büyüleyici dünya değerleridir.” dedi.

Turizm 12 aya yayılacak

Sancak sözlerine şöyle devam etti: “İzmir-İstanbul Otoyolu tamamlanınca, İstanbul’dan Çeşme’ye 3.5 saatlik sürede ulaşılacak. Öğlen yola çıktığınızda, akşam yemeğini gün batımı eşliğinde Çeşme’de yiyeceksiniz. Çeşme, artık farklı bir şekilde konumlanacak. Bu otoyol üzerinde bulunan Kocaeli, Bursa, Balıkesir gibi kentler de Çeşme’yi yeniden keşfedecek. Havacılığın yeni merkezi olma yolundaki İzmir’de, yakın gelecekte Alaçatı’ya planlanan butik havalimanı yapıldığında, Çeşme kapısını tüm dünyaya da sonuna kadar açacak. Yeni planlar ile eminim turizm de 12 aya yayılacak.”

2017 yılında tamamlanacak

Bu anlayışlarıyla Çeşme sürprizlerinin ve yatırımlarının süreceğini belirten Mesut Sancak, Dilekçi Mimarlık imzası taşıyan Folkart Blu ve Folkart Hills projelerinin; Çeşme’de ‘Cannes, Tropez ve Mayorka’ gibi mimari tasarımlarıyla da öne çıkan turizm markalarını anımsatacağını, doğayla bütünlüğü ön planda tutulan çevre dostu teknolojilerle donatılacağını vurguladı. Sancak’ın verdiği bilgiye göre; Folkart Blu’da 130 milyon TL, Folkart Hilss’de ise 120 milyon TL’lik bir yatırım değeri ortaya çıkacak. Her iki proje de 2017 yılı yaz başında bitirilmiş olacak.