Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Folkart İncity projesi 30 Eylül 2019’da teslim edilecek

Folkart Yapı güvencesiyle İzmir’in Bornova bölgesinde hayata geçirilen Folkart İncity projesi 30 Eylül 2019’da teslim edilecek.

“Hayatın içinde” sloganıyla yola çıkan Folkart’ın yeni yaşam merkezi Folkart İncity Lansmana özel ödeme fırsatları ile satışa sunuldu.

Bornova Yeni Kent Bölgesi’ndeki Folkart İncity, 8 bloktan oluşuyor. İzmir’de şehir merkezine yakınlığı ile dikkat çeken Folkart İncity’de, 700 daire ve 42 ticari alan bulunuyor. Folkart İncity, tamamlandığında 475 milyon liralık yatırım değerine sahip bir yaşam merkezi ortaya çıkacak.

Projede açık spor alanları, basketbol, tenis, futbol, mini golf, masa tenisi, yürüyüş ve koru alanı, açık yüzme havuzu, açılabilir kapalı yüzme havuzu, spor salonu, sauna, çocuklar için kreş ve oyun alanları, playstation, sinema, karaoke odası, kütüphane, satranç ve çalışma odası, çatı alanlarında hobi bahçeleri, elektrikli araç şarj istasyonu gibi sosyal ve teknik donatılar yer alacak.

Proje yaklaşık 32 bin metrekarelik alana sahip bulunuyor. Çevreye verdiği değer ile öne çıkan Folkart, kamuya terk ettiği alanlarda yeşil alan ve parklar oluşturacak.

Estetik mimarinin konforlu yaşam alanları ile buluştuğu Folkart İncity, alışveriş, spor, doğa ve eğlence ile şehrin dinamizmini birleştirecek. İzmir merkezdeki en yeşil projelerden birisi olmaya aday Folkart İncity’de, yüzde 72 oranında çatı alanları hariç 18 bin 900 metrekare yeşil alan bulunacak. Yeşil alanları sayesinde şehrin içinde yaşarken doğayla da içiçe yaşanabilecek bir proje olarak öne çıkıyor.

30 Eylül 2019’da teslim edilecek

Konut fiyatlarının 239 bin TL'den başladığı projede anahtar teslimleri 30 Eylül 2019'da yapılacak. İzmir Bornova'da hayata geçirilen Folkart İncity’de stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 lüks konut seçenekleri bulunuyor.

Kendine ait yemyeşil korusu ile Folkart İncity, binbir çeşit çiçek kokusunu barındırıyor. Özel olarak tasarlanmış peyzaj alanındaki rengârenk ağaçlar, çiçekler ve çeşitli bitkiler eşliğinde huzur dolu zamanlar vadediyor.

Mevsim ister kış olsun ister yaz, Folkart İncity’de açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla ev konforunda havuz keyfini yaşama imkanı sunacak. 260 metrekare açık ve 127 metrekare kapalı olmak üzere 2 havuzun yer aldığı Folkart İncity’de, kapalı havuzun üst ve yan alanları açılarak yaz ve bahar aylarında açık havuza dönüştürülebilecek.