Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Folkart İncity’de daireler 250 bin TL’den başlıyor

Folkart Yapı güvencesiyle İzmir’in Bornova bölgesinde hayata geçirilen Folkart İncity’de daire fiyatları 250 bin TL’den başlıyor.

Bornova'da 32 bin metrekarelik arsanın üzerine kurulan Folkart İncity projesi, Folkart Yapı imzasıyla İzmir’de yükseliyor. 1+0'dan 4+1'e kadar daire seçenekleri olan proje, 8 bloktan meydana geliyor. 700 konutun yer aldığı projede daire büyüklükleri 49 metrekare ile 119 metrekare arasında değişiyor.

Folkart İncity’de açık yüzme havuzu, açılır-kapanır yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, kreş, sinema, basketbol sahası, tenis kortu, vitamin barı, araç sarj istasyonları ve mescit gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Daire fiyatları 250 bin TL’den başlıyor

Folkart İncity, metroya 1 dakika, Yaşar Üniversitesi'ne 2 dakika, çevre yoluna 2 dakika, Ege Üniversitesi'ne 5 dakika, Forum Bornova'ya 5 dakika, İzmir Adliyesi'ne 3 dakika, Adnan Menderes Havaalanı'na 25 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Folkart İncity projesi ayrıca metro hatlarına, çevre yolu bağlantısına, alışveriş merkezlerine, hastane ve eğitim kurumlarına oldukça yakın lokasyonda inşa ediliyor. Proje kapsamındaki daire fiyatları ise 250 bin TL’den başlayarak 1 milyon 319 bin TL’ye kadar artış gösteriyor.