Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Folkart Life Bornova'da sınırlı sayıda daire için yeni bir kampanya başladı

İzmir'e yaptığı yatırımlarla şehrin gelişmesine büyük katkı sağlayan Folkart Yapı'nın son projesi Folkart Life Bornova'da yeni bir kampanya başladı.

Satışa çıktığı ilk iki haftada yüzde 65'lik bir satış grafiği yakalayan Folkart Life Bornova'da peşin alımlarda indirim ve sıfır faizle ödeme seçenklerinin yer aldığı yeni bir kampanya başladı. Folkart Yapı imzasıyla İzmir'in merkezi Bornova'da hayata geçirilen Folkart Life Bornova'da başlatılan kampanya kapsamında projeden peşin ödemeyle daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 4 indirim fırsatı sunuluyor. Yüzde 50 peşinatla 10 ay vade farksız taksit avantajının bulunduğu projeden ayrıca yüzde 50 peşin kalanı teslimde ödeme ya da yüzde 50 peşin yüzde 25'i teslimde kalan yüzde 25 ise 12 ay 1.25 faiz oranıyla taksitlendirme seçenekleriyle daire satın alınabiliyor.

Fiyatlar 241 bin TL'den başlıyor

Türkiye'nin cennet bölgeleri arasında ilk sırada yer alan Folkart Life Bornova lokasyonuyla göz dolduruyor. Bornova'da 25 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen projedede alanları 47 metrekare ile 253 metrekare arasında değişen 830 daireye yer veriliyor. Haziran 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede fiyatlar 241 bin TL'den başlıyor. Forum Bornova AVM'ye 500 metre, Şifa Hastanesi'ne 900 metre uzaklıkta konumlandırılan projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Doğayla iç içe bir hayat sunuyor

Toplamda 8 bloktan meydana gelen Folkart Life Bornova projesi lokasyonunun yanı sıra sunduğu sosyal yaşam ayrıcalıklarıyla da yatırımcıların ilgisini çekiyor. 18 bin metrekaresinin meyve ağaçları, limon selviler ve fıstık çamlarla donatıldığı yemyeşil bir arazide inşa edilen Folkart Life Bornova'nın sosyal donatı alanları arasında açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru mevcut.

Proje hakkında detaylı bilgi ve talep formuna ulaşmak için tıklayınız