Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Folkart, Liva markasıyla kentsel dönüşüme giriyor

İzmir'de inşa ettiği projelerle yatırımcısına konforlu bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırım fırsatı sunan Folkart, Liva markasıyla kentsel dönüşüme girecek.

"Folkart" markalı projeleriyle sektörde kendine sağlam bir yer edinen Folkart Yapı, yeni markası "Liva" ile kentsel dönüşüme hızlı bir giriş yapıyor. Liva'nın ilk markalı dönüşüm projesi Liva Home'un temeli 17 Aralık Cumartesi günü İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun katıldığı törenle atıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Uzundere Kentsel Dönüşüm ihalesini geçtiğimiz yıl kazanan Liva, 32 hektarlık arazi üzerinde 280 konut ve 33 dükkandan meydana gelecek Liva Home projesini 600 günde tamamlayacak. Konuthaberi.com'da yer alan habere göre, 2017'nin Nisan ayında lanse edilerek satışa sunulacak olan Liva Home projesinde hak sahiplerine 139 ve 9 işyeri verilecek.

Bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükselecek olan Liva Home, yüzde 1 KDV avantajıyla yatırımcıya büyük oranda kar ettirecek. Daire fiyatlarının ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı Liva home projesinin detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak.