Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Folkart Time'da daire fiyatları 209 bin TL'den başlıyor

Folkart Yapı'nın İzmir'de konumlandıracağı karma projesi Folkart Time lansman dönemine özel 209 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Ege'nin incisi İzmir'de konut projeleri geliştiren Folkart Yapı, Folkart Towers projesinden sonra yeni projesi Folkart Time için de düğmeye bastı. "Şimdi senin zamanın" sloganıyla yükselen projede konut, ofis, dükkan birimleri yer alıyor. Toplamda 27 bin 400 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılacak olan projede büyüklükleri 37 metrekare ile 335 metrekare arasında değişen balkonlu ya da balkonsuz stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks olmak üzere; 369 konut, 271 ofis ve 46 ticari birim bulunuyor. Sosyal donatı alanları arasında açık/kapalı havuz, spa, fitness merkezi ve kapalı otoparkın sunulacağı projede bir adet kolej de mevcut.

"Folkart'ın yeni projeleri tüm Türkiye'nin ilgisini çekiyor"

Bornova'da hayata geçirilecek olan Folkart Time projesinin basın lansmanında konuşan Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "Biz ülkemizin en büyük inşaat grubu olma hedefindeyiz. Bu amaca her yıl, daha çok yaklaşan Folkart’ın yeni projeleri, artık sadece İzmirliler’in değil, tüm Türkiye’nin ilgisini çekiyor." dedi.

Folkart Time Projesi’nin hazırlık safhalarını ve yaptıkları çalışmaları anlatan Sancak, 2 bin kişilik pazar araştırması sonucunda ortaya çıkan eğilimleri masaya yatırdıklarını kaydetti. Sancak, 8 mimarlık ofisinin 22 ayrı proje hazırladığını söyledi. Sancak, oluşturdukları uzman kurulun bu projeleri tek tek değerlendirmeye aldığını vurgulayarak, SCRA ve FREA mimarlık ofislerinin ortak hazırladığı projeyi seçtiklerini açıkladı.

“Zamanı merkez aldık”

Sancak sözlerine şöyle devam etti: “Modern gündelik hayatımızda, hepimiz zamanı iyi kullanmakla ilgili, temel bir kaygı taşıyoruz. Yoğun iş programımıza, trafikte yitirilen saatler, bitmeyen toplantılar, uzak mesafeler ekleniyor. Bu nedenle bazen gündelik hayatta tıkanıyoruz. Yani hepimiz için zaman kavramı çok değerli. Zamanı doğru yönetmek ise hepimizin hedefi. Çünkü zamanı doğru yönettiğimizde; hem ailemiz ve çevremiz; hem iş hayatımız için; çok iyilik, çok başarı, çok güzellik üretebiliyoruz. İzmirliler için ‘zamanı’ merkezine alan; değer verdiğimiz her şeyi bir arada bulabileceğimiz, karma bir proje gerçekleştirmek istedik. İşte böylece, İzmir’e yeni soluk kazandıracak, yeni cazibe merkezi olacak, ‘Folkart Time Projesi’ ortaya çıktı.”

Şehrin tam merkezinde

Projenin lokasyonuyla ilgili ayrıcalıklardan da bahseden Sancak, “Projemiz İzmir Körfezi’nin tam ortasındaki bir noktada yer alıyor. Şehrin tüm ilçelerine eşit uzaklıkta. Buradan kentin uçlarına, örneğin Çiğli’ye ya da Balçova’ya, eşit zamanda ulaşılıyor. Çevre yoluna yakınlığı, değerli bir özellik. Ankara Caddesi üzerinde gerçekleştirilecek Folkart Time projemiz, çevresi için de çok olumlu bir rol model oluştururken, zamanı en iyi şekilde kullanmamızı sağlayacak. Bu nedenle “Şimdi Senin Zamanın” sloganıyla yola çıktık.” diye konuştu.

"Tüm aile zaman kazanacak"

Sosyal donatı alanlarındaki ayrıcalıkların artık Folkart'ın standardı haline geldiğini ifade eden Sancak, "Artık Folkart açısından, yaşam kalitesini simgeleyen, mutlak kalıcı bir standart oluşturan, yeşil ağırlıklı alanları, spa bölümünü, açık ve kapalı spor alanlarını, havuzu, otoparkları zaten hiç saymıyorum. Çünkü bunlar bizim olmazsa olmazlarımız. Projemiz sonucunda, ortaya 500 milyon TL değerinde bir yatırım çıkacak. Folkart Time içinde bin 500 kişilik bir kolej bulunacak. Diğer projelerimizden temel farklarından biri bu kolej. Hayatımıza birer armağan olan çocuklarımız, kolejde öğretim hayatlarını sürdürebilecekler. Tüm aile zaman kazanacak. Yaşam kalitesi daha çok yükselecek. Projemizin 2018 yılının Eylül ayında tamamlanmasını hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

Reklam filmiyle fark yaratacak

Ünlü Fransız yönetmen Julien Seri ile tehlikeli gösterilerin dünyaca ünlü ismi Romuald Sunny, Folkart Time reklam filminde biraraya geldi. Yönetmen Seri tarafından İzmir’de çekilen reklam filminde aksiyon sahnelerinin hazırlanmasında, tehlikeli gösterilerin dünyaca ünlü ismi Romuald Sunny görev aldı. Çekimleri 6 gün süren ve aksiyon sahneleri ile dolu reklam filmi için, başta Lozan Meydanı olmak üzere, İzmir'in dokusunu yansıtan mekanlarda çekimler gerçekleştirildi. Reklam filminde 5’i yamakasi, ikisi yay akrobatı, 300'ü figüran olmak üzere, yaklaşık 630 kişi görev yaptı. 4'ü özel donanımlı 15 otomobil kullanıldı.