Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Folkart Time'da yarısını şimdi yarısını bir yıl sonra ödeme fırsatı

Folkart Yapı'nın İzmir Bornova'da konumlandırdığı Folkart Time projesinde başlayan kampanya kapsamında, daire beledinin yarısı şimdi yarısı bir yıl sonra ödenebiliyor.

İzmir'in en değerli yerleşim bölgelerinden Bornova'da 27 bin 400 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Folkart Time projesinde toplam 369 daireye yer veriliyor. Projede alanları 37 metrekare ile 335 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Ağustos 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Folkart Time projesinde yeni başlayan kampanya kapsamında, projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 50 peşinat verdikleri takdirde kalan bedeli bir yıl sonra ödeyebiliyor. Daire fiyatlarının 209 bin TL'den başladığı projede yüzde 25 peşinatla banka kredisi de kullanılabiliyor.

Konutların yanı sıra 271 ofis ve 46 ticari birime de yer verilen Folkart Time projesinin içerisinde bir adet de kolaj mevcut. 500 milyon TL'lik yatırım değeriyle hayata geçirilen Folkart Time projesi İzmir Körfezi'nin tam orta noktasında olmasıyla dikkat çekiyor. Projenin teslimlerine 2018 Eylül ayında başlanacak.