Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Folkart Time'ın reklamı aksiyon filmlerini aratmıyor

Folkart Yapı yeni projesi Folkart Time'ın reklam filmiyle sektörde bir ilki gerçekleştiriyor. Projenin reklam filmi aksiyon filmlerini aratmıyor.

Yönetmenliğini dünyaca ünlü yönetmen Julien Seri'nin yaptığı Folkart Time'ın reklam filminde 'zaman' teması farklı bir biçimde ele alınıyor. Çekimleri altı gün süren ve ünlü aksiyon filmlerini aratmayacak sahnelerle dolu olan reklam filminde tehlikeli sahneleriyle tanınan Romuald Sunny görev aldı.

İzmir'in çeşitli yerlerinde çekilen reklamın 90, 60 ve 45 saniyelik üç versiyonu bulunuyor. Çekimlerinde yaklaşık 630 kişinin görev aldığı reklam filmi önümüzdeki günlerde televizyon kanallarında dönmeye başlayacak.

"İzmir'in tanıtımına katkıda bulunacak"

İlk kez bir inşaat firması için aksiyon dolu reklam filmi çektiğini söyleyen Fransız Yönetmen Julien Seri, “Çekimler çok iyi geçti. Bazı aksiyon sahnelerini yolları kapatarak trafiğe kapalı alanda gerçekleştirmek zorunda kaldık ama sonuçta İzmir'in tanıtımına katkıda bulunacak dünya çapında bir reklam filmi ortaya çıkacağı için İzmirlilerin bunu anlayışla karşılayacağını düşünüyorum" diye konuştu.

"Projenin ana fikrinden yola çıktık"

Sete giderek film ekibi ile sohbet eden Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ise “Folkart Time günümüz insanını yoğun tempodan, günlük koşturmalardan kurtarıp sevdiklerine daha çok vakit ayırabilecekleri sıradışı bir proje. Reklam filminde de projenin bu ana fikrinden yola çıktık. Montaj aşamasına gelen film önümüzdeki aydan itibaren başta televizyonlar olmak üzere çeşitli mecralarda yayınlanmaya başlayacak. Ortaya heyecanla izlenecek bir reklam filmi çıkacağına inanıyorum" dedi.