Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Fortis Sinanlı'dan yeni yıla özel ev sahibi yapan kampanya

Fortis Sinanlı Kadıköy’den daire sahibi olmak isteyenler İş Bankası ile yapılan anlaşma sayesinde yüzde 0,99 faiz oranıyla konut kredisi alabilecek.

Avupa’nın En İyi Karma projesine sahip olan Fortis Sinanlı projesinden daire sahibi olmak isteyenler Ocak ayı sonuna kadar yeni yıla özel bir kampanya geliştirildi. Fortis Sinanlı’dan daire saihibi olmak isteyenler İş Bankası ile yapılan anlaşma dahilinde aylık yüzde 0,99 faizle konut kredisi kullanarak uygun fiyatlarla hayallerindeki daireye sahip olabilecekler.

Yüzde 5 peşinat kalanı bir yıl sonra öde kampanyası

Toplam 1100 üniteden oluşan karma projenin teslim tarihi Eylül 2019. Fortis Sinanlı kampanyasının en cazip yönü ise peşinat ödemesinde de sağlanan kolaylıklar.

Bu durumda da yüzde 5 peşinatla projeye dahil olabiliyor ve kalan yüzde 15'lik peşinat tutarını bir yıl içinde faizsiz esnek ödeme yapabiliyorsunuz. Ayrıca projede yüzde 50 peşin ödemelerde kalan tutar için 60 ay sıfır faizle ödeme seçeneği mevcut.

5.000 TL’ye varan kira garantisi kampanyası

Bu kampanya kapsamında projede yer alan konutlara kira ödemesini Fortis Sinanlı karşılıyor. Bu sayede evini teslim alana kadar müşterilerin kredi ödemelerine yardımcı olunuyor. Firma kira ödemelerine müşterilerinin konutlarını satın aldığı tarihten itibaren başlıyor.

Lüks yaşamın anlamı değişti

Fortis Sinanlı Genel Müdürü Tuğba Adıbelli Yetişen, Yeni Kadıköy’de yer alan projelerinin Avrupa’nın en iyi karma yaşam projesi seçildiğine dikkat çekerek, nitelikli konut, ofis, cadde mağaza konseptli projeler oluşturmaya devam edeceklerini ve lokasyon olarak tercihlerini her zaman şehrin merkezinden yana yaptıklarını belirtti. Tuğba Adıbelli Yetişen’e göre, İstanbul gibi bir metropolde artık lüks yaşam iş, eğitim, sağlık merkezlerine ve sosyal hayatınızdaki tüm önemli noktalara sizi trafik derdinden kurtaracak kadar yakın ve ulaşılabilir bir mesafede olmaktır.

Yetişen, “Bulunduğunuz konum itibariyle İstanbul’da hayatın nabzının attığı iş ve yaşam merkezlerine, hastanelere, okul ve üniversitelere, köprülere, Bağdat caddesine, AVM ye ve metroya 5 dakikada ulaşmanızı vaat ediyoruz. Metrobüs durağı projemizden 20 adım ve her iki havaalanına da sadece 20 dakikalık mesafedeyiz” diyor. Özellikle Avrupa ülkelerinden yatırımcıların projelerini tercih ettiğini ifade eden Yetişen ödüllü projenin mimarisi, konsepti, lokasyonu ve eşsiz tarihi yarımada manzarası ile dikkat çektiğini bildirdi.

Büyük metrekarelerde cazip fiyatlar

Yeni Kadıköy projesindeki daire tipleri ve fiyat aralıkları ağaıdaki gibidir:

1+1 konutlar (58-71m2) 600 bin TL – 750 binTL

2+1 konutlar (100 - 200m2) 900 bin TL – 1.9 milyon TL

3+1 konutlar (131 - 240m2) 1.2 milyon TL – 2.4 milyon TL)

Kampanya detayları

Peşin ödemelerde %10 indirim fırsatı.

%5 peşin %15 ise faizsiz firmaya ödeme fırsatı ve %80 banka kredisi

%20 peşinat, %80 kredi (36 ay 0 faizle ödeme imkanı)

%20 peşinat, %80 kredi (0,99 faizle 120 aya varan ödeme imkanı)

%50 peşin, %50 kredi (60 ay 0 faizle ödeme imkanı)