Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Four Winds Residence'ta her keseye uygun ödeme planları sunuluyor

Kişiye özel ödeme planlarıyla konut sahibi olmayı kolaylaştıran Taşyapı'nın Four Winds Residence projesinde yeni bir kampanya başladı.

Taşyapı'nın Bağdat Caddesi'nde hayata geçirdiği Four Winds Residence projesinde son 80 daire için kişiye özel taksit kampanyası başladı. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen Four Winds Residence'ta başlayan yeni kampanya hakkında konuşan Taşyapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ece Turanlı, “Projede ev alanlar hemen taşınabiliyor. Son 80 daire için özel bir kampanya yaptık. Kişiye özel 60 ay ve üzeri vade yapıyoruz. Banka ile uğraşmaya da gerek yok çünkü şirket bünyesinde taksitlendiriyoruz. Güncel en düşük banka kredi oranı ne ise onun üzerinden ilerliyoruz” dedi.

Zengin sosyal donatı alanlarıyla fark yaratıyor

Projenin yüzde 93'ünün yeşil alanlara ayrıldığını söyleyen Turanlı, "Four Winds'in, sakinlerine sunduğu yeşil alanlar kendi arazisiyle sınırlı değil. Four Winds'in çevresinde de birçok park ve yeşil alan bulunuyor. Özgürlük Park'ın dan Göztepe 60. Yıl Parkına, Kalamış Parkı'ndan Yoğurtçu Parkı'na en güzel yeşil alana sahip parklar projeye yakın mesafede yer alıyor. Üstelik Four Winds'te her gün, Adalar'dan Tarihi Yarımada'ya kadar uzanan İstanbul manzarası ile başlıyor" diye konuştu.

Projenin akıllı bina teknolojisinin tüm artılarını barındırdığını belirten Turanlı, spor salonu, özel ısıtmalı açık havuz ile koşu ve yürüyüş parkuru gibi geniş sosyal donatıların da yer aldığını kaydetti.

Yeni projeler geliyor

2016-2017 yılları arasında enerji, turizm, tarım ve inşaat alanında 3 milyon dolarlık yatırım planladıklarını söyleyen Ece Turanlı, "İstanbul Altunizade'de Selçuk Ecza Deposu ile ortak bir konut projesi geliştirdik. İnşaat bitti şimdi satışlara başlıyoruz. 350 milyon dolar değerindeki projede 208 daire yer alıyor. Bu yıl Şişli'de 100 dönümde otel, okul, hastane, konut ve ofis olan karma bir proje planlıyoruz. Bir de Fikirtepe'de 3 adada kentsel dönüşüm projelerimiz olacak. Onlardan birine bu yıl başlamayı hedefliyoruz" dedi.

Metrekare fiyatları 4 bin dolardan başlıyor

240 milyon dolarlık yatırımla yükselen projede 520 birim bulunuyor. Daire büyüklüklerinin 100 metrekare ile 700 metrekare arasında değiştiği projede deniz görmeyen evlerin metrekare birim fiyatı 4 bin dolar, deniz manzaralı evlerin metrekare birim fiyatları ise 5-8 bin dolar arasında değişiyor.