Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Frame Suites'te euro kuru 3 TL'ye sabitlendi

VİTEM Group'un Bodrum'da hayata geçirdiği Frame Suites'te Kasım ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında, euro kuru 3 TL'ye sabitlendi.

Türkiye'nin en değerli tatil bölgelerindne biri olan Bodrum'da 10 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Frame Suites projesinde toplam 60 daireye yer veriliyor. Daire büyüklüklerinin 85 metrekare ile 170 metrekare arasında değiştiği projede 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde daireler bulunuyor. 16 bloktan oluşan Frame Suites'in 2 bin 500 metrekarelik kısmı sosyal donatı alanlarına ayrıldı. Son 21 dairenin satışlarına devam edilen projede açık ve kapalı havuzlar, özel plaj, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, restoran ve kapalı otopark mevcut.

Daire fiyatları 399 bin eurodan başlıyor

Kasım 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Frame Suites'te Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, euro kuru 3 TL'den baz alınarak dövizeki dalgalanmadan zarar görmeden projeden konut sahibi olunabiliyor. Peşin ödemelerde çeşitli indirim ve kişiye özel ödeme planlarının da sunulduğu projede konut fiyatları 399 bin euro ile 1 milyon 500 bin euro arasında değişiklik gösteriyor.