Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

FreeGarden Polonezköy'de fiyatlar 1 milyon 840 bin TL'den start veriyor

He Gayrimenkul tarafından İstanbul Polonezköy lokasyonunda yaşama kazandırılan FreeGarden projesinde fiyatlar 1 milyon 840 bin TL’den başlıyor.

Konumu itibariyle doğanın kalbinde yükselen FreeGarden konut projesinde alıcılara yaşam konsepti ve dünya standartlarındaki imkanları ile ideal bir yaşam deneyimi vaat ediliyor.

Eşsiz doğası ve eşsiz yaşam ayrıcalıkları ile dikkat çeken FreeGarden Polonezköy HE Gayrimenkul kalitesiyle Polonezköy’de hayata geçiriliyor.

Doğal hayatın tüm güzellikleri, seçkin bir topluluğa ev sahipliği yapacak olan sade ve çevreye uyumlu mimarisi, şehir yaşamına getirdiği yepyeni bakış açısıyla benzersiz bir yaşam deneyimi sunuyor.

HE Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen FreeGarden Polonezköy projesi 9 bin 300 metrekarelik arsa üzerinde, 7 bin 320 metrekare inşaat alanına sahip çok özel 22 adet villadan oluşuyor. İkiz ve üçüz villa tipinde tasarlanan FreeGarden’da; villaların alanları 260 ile 277 metrekare arasında değişiyor. Türkiye’de ilk defa kullanılan malzeme kalitesi, loft moduna uygun bir kat yüksekliğine sahip ahşap ve taş işçiliğinin en iyi örnekleriyle.

Taşınmaya hazır bir şekilde sizleri bekleyen şehrin gürültüsünden uzakta, günün kuş cıvıltıları ile aydınlandığı, çocuk kahkahalarının doğanın seslerine karıştığı FreeGarden yüzme havuzu, göletli havuzu, sosyal tesisi, organik bahçesi, kapalı otopark imkanları ve zengin sosyal donatıları ile yaşamın başladığı eşsiz bir fırsat.

"İstanbul'un arka bahçesi" olarak bilinen Polonezköy'de hayata geçen FreeGarden’a ulaşmakta oldukça kolay. Kavacık kavşağına sadece 12 km uzaklıkta.

Hemen taşınmaya hazır doğal ve ayrıcalıklı bir yaşam, karlı bir yatırım isteyenlerdenseniz bu çok özel 22 villadan birinin sahibi şimdi siz olabilirsiniz.