Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Frezya Life’ta 24 ay yüzde 0 faiz imkanı

DNY Dinay İnşaat kalitesiyle hayata geçirilen Frezya Life projesinin ödeme planında yüzde 30 veya 40 peşinata 24 ay yüzde 0 faizle vadelendirme imkanı tanınıyor.

İstanbul Anadolu Yakasının hızla gelişen ilçelerinden Pendik’te konumlandırılan Frezya Life projesinde fiyatlar ve ödeme planları belli oldu. 2+1 ve 3+1 konut tiplerine yer verilen projede toplam 166 daire bulunuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 88 metrekare ile 244 metrekare aralığında tasarlandı.

2+1 tipinde tasarlanan daire fiyatlarının 360 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede yüzde 30 ve ya yüzde 40 peşinat ödendikten sonra şirket bünyesinden sağlanan finansmanla 24 ay yüzde 0 faizle taksitlendirme imkanı tanınıyor.

3+1 tipinde tasarlanan dairelerin ise 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede teslimlerin Ocak 2019’da gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Sağladığı sosyal imkanlar ve iş ve eğitim kurumlarına yakınlığıyla dikkat çeken proje 3 bin 550 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Çocukların özellikle düşünüldüğü projede çalışan ebeveynlerin güvenli bir şekilde çocuklarını emanet edebilmesi için kreş hizmeti sunuluyor. Şehir yaşamına en kolay biçimde adapte olunmasını sağlayacak ve şehir hayatının zorluklarını en aza indirerek keyifli ve konforlu bir yaşam sunacak olan proje DNY Dinay İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden Pendik’te hayata geçiriliyor.

3 tanesi yüksek bir tanesi alçak katlı olacak şekilde 4 blok halinde inşa edilen Frezya Life projesindeki çalışmalar son hızıyla devam ediyor.

DNY Dinay İnşaat Frezya Life projesinin sosyal olanakları ise şöyle:

  • Fitness merkezi
  • Kreş
  • Kapalı otopark
  • Fitness merkezi
  • Basketbol sahası
  • Futbol sahası
  • Yürüyüş parkuru