Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Future Park'ın yüzde 80 prim yapması bekleniyor

Satışa çıktığı ilk günden bu yana yüzde 40'tan fazla prim yapan Future Park projesi yatırımcının dikkatini çekmeye devam ediyor. Projede fiyatlar 210 bin TL'den başlıyor.

Hiper Gayrimenkul tarafından Esenyurt Haramidere bölgesinde inşa edilen Future Park'ta stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Lansman döneminde 4+1 tipteki dairelerinin satışları tamamlanan projede sınırlı sayıdaki dairelerin satışları ise devam ediyor. 9 blokta toplam 2 bin bağımsız birimden meydana gelen projede bin 800 daire bulunuyor. Büyüklükleri 48 metrekare ile 187 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı proje aile yaşamına uygun oluşuyla dikkat çekiyor.

Yüzde 10 kira garantisi

Projeyle ilgili bilgi veren Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç, "Projemizin yıllık yüzde 10 kira garantisi ve yüzde 60 ila 80 arasında gelir prim potansiyelinin olması yerli ve yabancı yatırımcının ilgisini çekiyor. 20 yıllığına işletme hakkını aldığımız otelden oda alan yatırımcılara tapudan hisse veriliyor ve kara ortak ediliyor. Böylece otel yatırımcıları normal bir rezidans ya da konut yatırımına göre 3 kat daha fazla kira geliri elde edebiliyor. Cazip yatırım fırsatlarını değerlendirmek isteyen yatırımcılar lansmana çıktığımız haziran ayından itibaren oda stoğunun dörtte birini tükettiler." diye konuştu.

Teslime 9 ay kaldı

Metrobüse yürüme mesafesinde oluşuyla ulaşımı sorun olmaktan çıkaran Future Park, E5 ve E6 otoyollarının birleştiği merkezde konumlandırılıyor. Daire fiyatlarının 210 bin 659 TL'den başladığı projenin teslimlerine Aralık 2016'da başlanması öngörülüyor. Projede 48 ay sıfır faiz avantajıyla konut sahibi olunabiliyor.