Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Fuzul TEM Konutları için satışa çıkmak için gün sayıyor

Fuzul Yapı ve Yol İnşaat ortaklığında Gaziosmanpaşa'da hayata geçirilecek olan Fuzul TEM Konutları için çalışmalar başladı. Projenin detayları yakında açıklanacak.

TOKİ'nin 15 Temmuz'da gerçekleştirdiği 18 bin 621 metrekarelik Gaziosmanpaşa arsasının ihalesini kazanan Fuzul İnşaat, yeni projesi için ilk adımı attı. Şirketin Yol İnşaat ile birlikte hayata geçireceği projede ÇED süreci başladı. Avrupa Konutları TEM'in hemen yanında yükselecek olan projeye Fuzul TEM Konutları adı verildi.

138 milyon 600 bin TL'lik yatırımla hayata geçirilecek olan Fuzul TEM Konutları projesinde spor salonu, lise ve cami de yer alacak. 6 blokta toplam 621 daire ve 3 dükkanın yer alacağı Fuzul TEM Konutları'nın satışlarına önümüzeki günlerde başlanması bekleniyor. Fuzul TEM Konutları'nda 362 adet 2+1, 233 adet 3+1 ve 17 adet 4+1 daire bulunuyor.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 350 metre, Atatürk Havalimanı'na 25 kilometre uzaklıkta inşa edilecek olan Fuzul TEM Konutları projesinde daire büyüklükleri ve fiyatlar ise henüz açıklanmadı. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.fuzulinsaat.com adresinden erişilebiliyor.