Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

G Yoo Inspired by Starck'ta daireler sahiplerine teslim ediliyor

Mar Yapı tarafından Güneşli'de konumlandırılan G Yoo Inspired by Starck projesinde teslimlere başlandı. Yüzde 81'i satılan projede satışlar devam ediyor.

Dünyaca ünlü Fransız tasarımcı Philippe Starck’ın imzasını taşıyan G Yoo Inspired by Starck projesinde daire teslimleri başladı. Büyüklüğü 61 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen 311 rezidans ve ticari ünitelerden oluşan projenin az sayıda kalan rezidansların metrekare satış fiyatı 7 bin 500 TL’den başlıyor.

Projenin satışına başlandığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 70 değer kazandırdığını vurgulayan Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon, 1+1 dairelerin neredeyse tamamının satıldığını ve G Yoo’nun Phillipe Starck’ın dünyadaki ilk ulaşılabilir projesi olduğunu söyledi. Varon, "Kasım 2014’te başladığımız G Yoo İnspired by Starck projesinde Temmuz ayı itibariyle teslimlere başladık. Rezidansların yüzde 81’i satılımış durumda ve satılan rezidansların yüzde 35’i yabancı yatarımcı tarafından satın alındı" dedi.

Sıra dışı satış ofisiyle de dikkat çekiyor

G Yoo Inspired by Starck satış ofisiyle de dikkat çekiyor. Toplam 1.650 metrekarelik alanın, 850 metrekare büyüklüğündeki satış ve teşhir bölümünde 1+1 daire tiplerinin birer örneği bulunurken, üçgen binanın sivri ucuna denk gelen “üçgen formatlı daire” de örnekleniyor. Her iki cepheden de güneş ışığı alabilen bu daireler, gün ışığından en çok yararlanan, aydınlık konutlar olarak öne çıkıyor. Ayrıca klasik otomobillerinde sergilendiği satış ofisi Philippe Starck tasarımları ve dokunuşlarıyla sanatsal bir mekanı anımsatıyor.