Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Galatasaray ve Permolit Boya sponsorluk için imzaları attı

Galatasaray, maç ve antrenmanlarda giyilen formaların kol sponsorluğu için Akçalı Boya A.Ş'nin markası Permolit Boya ile anlaştı.

Permolit Boya, sektördeki 35. yılında Galatasaray futbol takımına sponsor oldu. Galatasaraylı futbolcular, maç ve antrenmanlarda, Akçalı Boya A.Ş’ nin markalarından Permolit Boya'nın logosunu taşıyacak. Galatasaray, kol sponsorluğu için el sıkıştığı Permolit Boya ile sponsorluk anlaşmasını 6 Eylül Salı günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da düzenlenen imza töreniyle duyurdu. Permolit logolu formalar, 7 Eylül'den itibaren Galatasaray Store'da satışa sunulacak.

"Birlikte çok daha güçlüyüz"

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek imza töreninde anlaşmayla ilgili olarak şunları söyledi: “Türkiye’nin dünya üzerindeki en tanınan sportif markası Galatasaray olarak, bu topraklardan doğan şirketlerle yaptığımız işbirliklerine ayrı bir önem veriyoruz. Sırtımızdaki Garenta, göğsümüzdeki Nef ve şimdi de formamızın kolunda taşıyacağımız Permolit Boya’nın Galatasaray ile birlikte çok daha büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra uluslararası piyasalardaki hava Türkiye’nin sıkıntılı bir dönem geçireceği yönündeydi. Ama milletimiz demokrasiye de ekonomiye de sahip çıktı. Dünden daha çok çalışarak zorlukları kısa zamanda aştık. Daha ilk gün darbenin karşısında, demokrasinin yanında olduğumuzu belirtmiştik. Geldiğimiz noktada hem ülkemizle hem milletimizle hem Galatasaray ile hem de bu süreçte yatırıma, tanıtıma ara vermeyen sponsorlarımızla gurur duyuyoruz. Gördüğünüz gibi birlikte çok daha güçlüyüz. Bu vesileyle huzurlarınızda Akçalı Boya A.Ş. CEO'su Akın Akçalı’ya ve tüm Permolit Ailesi’ne de teşekkürlerimi sunuyor, atacağımız imzaların hepimize hayırlı olmasını diliyorum.”

"Spora desteğimiz sürecek"

Akçalı Boya A.Ş. CEO'su Akın Akçalı, düzenlenen imza töreninde sponsorluk anlaşmasıyla ilgili olarak şu değerlendirmeyi yaptı: "Türkiye'nin çıkardığı iki büyük marka, bu sponsorluk anlaşmasıyla aynı karede yan yana geliyor. Sektörünün ilk beş oyuncusu arasında yer alan şirketimiz, spora desteğini birçok kanaldan sürdürme gayretinde. Türkiye'nin en güzide spor kulüplerinden Galatasaray'ın futbol takımına verdiğimiz bu destek bunun örneklerinden sadece biri. İmzalanan anlaşmanın her iki tarafa da yeni başarılar getirmesini diliyorum."