Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Garden 69 Zeytinburnu'nda fiyatlar 480 bin TL'den başlıyor

Bayburtlu İnşaat tarafından İstanbul'un hızla değerlenen bölgelerinden Zeytinburnu'nda konumlandırılan Garden 69 Zeytinburnu projesinde satışlar devam ediyor.

"Garden" markasıyla İstanbul'un çeşitlli bölgelerinde konut projeleri hayata geçiren Bayburtlu İnşaat'ın İstanbul'un en hızlı prim yapan bölgelerinden Zeytinburnu'nda konumlandırdığı Garden 69 Zeytinburnu projesinde inşaat çalışmaları ve satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Toplamda 45 konutun yer aldığı Garden 69 Zeytinburnu bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Teslimlerine Ağustos 2017'de başlanması beklenen projede alanları 84 metrekare ile 159 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. Kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca daire sahibi olunabilen projede 2+1 daireler 480 bin TL ile 635 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 650 bin TL ile 755 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Tek bloktan meydana gelen Garden 69 Zeytinburnu projesinde konutların yanı sıra dükkanlar da yer alıyor. Fox TV binasının hemen arkasında yükselen projeden sahile birkaç dakika içinde ulaşılabiliyor. Projede yer alan her daireye bir kapalı otopark tahsis ediliyor.