Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

"Gayrimenkul her dönem en iyi yatırım aracı"

Konut satış istatistiklerini yorumlayan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dağ gayrimenkulün her dönem en iyi yatırım aracı olmaya devam edeceğini söyledi.

TÜİK 2017 yılı eylül ayı konut satış istatistiklerini değerlendiren Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ gayrimenkul sektörünün yatırımcı için her dönemde güvenli liman olmaya devam edeceğinin altını çizdi.

Türkiye genelinde konut satışları 2017 Eylül ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 28.8 oranında artarak 140.298 oldu. Sektörde devam eden kampanyaların konut satışlarına doping etkisi yaptığını belirten Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, gayrimenkulün her dönem eni iyi getirisi olan yatırım aracı olduğuna vurgu yaptı.

"Konut satış rakamları büyüme ivmesinin en önemli göstergesi"

İnşaat sektöründe 25 yıllık birikimini Konya’nın ardından İstanbul’a da taşıyan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, “Konut satış rakamlarının bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 28.8 oranda artmasının sektördeki büyüme ivmesinin en önemli göstergesi olduğunu belirtti. Şu anda sektörde devam eden kampanyaların satışları da olumlu yönde etkilediğine işaret eden Dağ, “Sektör, önümüzdeki kasım ayı içerisinde büyümesini sürdürecek. Emlak Konut güvencesi ve Dağ Mühendislik kalitesiyle yürüttüğümüz Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerimiz özelinde ev alacaklar için ‘Şimdi Al, Ocak 2019’da Öde’ sloganı ile yeni bir kampanya başlattık. Bu kampanya 14 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak” dedi.