Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gayrimenkul lideri SİNPAŞ eğitime desteğini sürdürüyor

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Sinpaş'ın katkılarıyla Çorum'da yapılan Hitit Üniversitesi Alaca Avni Çelik Meslek Yüksekokulu Kampüsü törenle açıldı.

Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik’in katkılarıyla Çorum’da yapılan Hitit Üniversitesi Alaca Avni Çelik Meslek Yüksekokulu Kampüsü, düzenlenen törenle açıldı. Avni Çelik’e aynı gün Hitit Üniversitesi’nde düzenlenen törende ise ‘Fahri Doktora’ ünvanı verildi. Avni Çelik, eğitime yapılan her katkının, ülkenin geleceğine yatırım anlamına geldiğini belirterek, “Türkiye’nin eğitimli insan potansiyeli arttıkça, gücümüze güç katacağız” dedi

Gayrimenkul sektöründe 43 yıllık uzmanlık ve deneyime sahip, 2 kez üst üste gayrimenkul kategorisinde özel sektörün tek 'Süper Marka'sı seçilme başarısını gösteren Sinpaş Holding’in kurucusu Avni Çelik, iş dünyasındaki başarılarının yanı sıra eğitime sağladığı güçlü katkılarla da ülkesine değer kazandırmayı sürdürüyor.

Sinpaş Holding Başkanı Avni Çelik’in Çorum’a kazandırdığı Alaca Avni Çelik Meslek Yüksekokulu Kampüsü, düzenlenen törenle eğitim ve öğretimin hizmetine açıldı. Törene Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Alaca Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz, Alaca Avni Çelik Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Sinan Çalışkan katıldı.

“Eğitime destek, geleceğimize yatırımdır”

Açılış töreninde konuşan Çelik, bugüne kadar Türkiye’ye çok sayıda yenilikçi gayrimenkul projeleri kazandırmaktan mutluluk duyduğunu ancak eğitime yaptığı katkıların çok büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Türkiye, son yıllarda her alanda çok önemli gelişmeler kaydetti ancak daha önümüzde çok yol var. Ülkemizin hedeflediği yüksek seviyeye ulaşması için en önemli unsur, eğitimdir. Türkiye’nin eğitimli insan potansiyeli arttıkça, gücümüze güç katacağız. Bu nedenle biz de eğitime her türlü desteği sağlamayı, öncelikli sorumluluklarımız arasında görüyoruz. Eğitime yapılan katkı, Türkiye’nin geleceğine yatırımdır. Kampüsümüz, Çorum’a ve ülkemize hayırlı olsun.”

Avni Çelik’e Hitit Üniversitesi’nden Fahri Doktora

Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik’e Hitit Üniversitesi tarafından ‘Fahri Doktora’ unvanı da verildi. Hitit Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Akademik Ödül ve Fahri Doktora Tevdi Töreni’ne katılan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Avni Çelik’e eğitime ve Çorum’a katkılarından dolayı teşekkür etti. Çelik ise ‘Fahri Doktora’ unvanına layık görülmekten gurur duyduğunu söyledi. Tören, müzik dinletisi ile sona erdi.