Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gayrimenkul sektörü Almanya’da ziyaretçilerini bekliyor

Evim Türkiye Fuarı bugünden itibaren ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Türkiye’nin önde gelen 76 gayrimenkul firması fuarda yer alacak.

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, bugün Almanya’nın Düsseldorf kentinde ziyaretçilere kapılarını açıyor. Türkiye’nin önde gelen 76 gayrimenkul firması fuarda yer alacak.

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, 8-10 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Ziyaretçiler, fuarda sergilenecek projeler arasından ev, iş yeri ve dükkân seçeneklerini inceleyebilecek. Diğer yandan ziyaretçiler fuara özel indirimler ve kampanyalardan da yararlanabilecek, en uygun koşullarda gayrimenkul alma fırsatı yakalayacaklar.

SÜRPRİZ HEDİYELER VE İKRAMLAR YER ALACAK

Her bütçeye uygun emlak seçeneklerinin bulunacağı Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nda sürpriz hediyeler ve ikramları yer alacak. Emlak sektörünü Avrupa’daki paydaşlarıyla bir araya getiren ve aynı zamanda Türkiye’nin yurtdışındaki tanıtımına katkı sağlayan Evim Türkiye Fuarı’na Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum da katılım gösterecek.

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı ile birlikte katılımcı markalar 4 bin 900 metrekare fuar alanında 3 gün boyunca projelerini sunarak satış yapma, ödeme avantajlarını anlatma imkânı bulacak. Almanya’nın Düsseldorf kentindeki fuara İstanbul’daki büyük firmaların yanı sıra Anadolu firmaları ve belediyeler de büyük ilgi gösterdi.