Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gayrimenkul sektörü büyümeye devam ediyor

Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle hazırlanan REIDIN emlak endeksi Nisan ayı raporu açıklandı. Rapora göre sektördeki büyüme potansiyeli devam ediyor.

Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle hazırlanan REIDIN emlak endeksine göre, Türkiye’nin en büyük 7 şehrinde geçen yılın Nisan ayına göre satılık konut fiyatları en çok yükselen il yüzde 32,64 ile Yalova olurken onu Çanakkale ve Antalya takip etti. Kiraların en çok yükseldiği şehir ise yüzde 29,09 ile Ordu olurken onu izleyen iller Çanakkale ve İstanbul oldu.

Asya yakası, Avrupa yakasını solladı

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksine göre, İstanbul Asya yakasındaki projelerin fiyatları, Avrupa yakasına kıyasla 8,8 puan fazla artış gösterdi.

Van'da yer alan konutlar kendini 15 yılda amorti ediyor

Amortisman süresi bakımından, satın alınan evlerin kiraya verildiğinde alış fiyatını en kısa sürede çıkarabildiği illerin başında 15 yıl ile Van gelirken, amortisman süresinin en uzun olduğu şehir 24,3 yıl ile Aksaray olarak gerçekleşti.

Yıllık brüt kira getirisi bakımından en yüksek getiri oranı Van’da görülürken, en düşük getiri oranına sahip ilimiz Aksaray olarak gerçekleşti.