Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Gayrimenkul sektörünün kalbi Fransa'da atıyor

Her yıl birçok ülkeden yatırımcıyı Fransa'da bir araya getiren gayrimenkul fuarı MIPIM, bu yıl 15 Mart'ta kapılarını açtı.

Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen gayrimenkul fuarı MIPIM, bu yıl 15-18 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Her yıl gayrimenkul sektörünün liderlerini buluşturan MIPIM'e bu yıl 89 ülkeden firma ve yatırımcılar katılacak. Geçen yıl 300 metrekarelik bir alanda projelerini tanıtan Türkiye, bu yıl 685 metrekarelik İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı’nda projelerini dünyaya tanıtacak. İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından kurulan İstanbul Gayrimenkul Çadırı, fuarın en prestijli alanında, Paris ile Londra çadırlarının ortasında yer alıyor.

"Mega projeler 89 ülkeye tanıtılacak"

Fuarla ilgili konuşan ve fuarın ülkenin ekonomisi açısından büyük önemi olduğunu söyleyen İTO Başkanı İbrahim Çağlar, "MIPIM Fuarı’nda Türkiye ve İstanbul tanıtımını her yıl yeni bir boyuta taşıyoruz. Türk firmalarının gerçekleştirdiği kentsel dönüşüm projeleri ve devletimizin İstanbul için planladığı mega altyapı projeleri, 89 ülkenin yabancı yatırımcısına tanıtılacak. Türkiye’de planlı kentleşme ve konut seferberliğinin öncüsü olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi iştiraki Emlak Konut GYO fuardaki en önemli destekçimiz. Bu yılki çok özel konumumuzla, 20 bini aşkın gayrimenkul profesyonelinin tamamının İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı’nı ziyaret etmesini hedefliyoruz. Herkesi Türk konukseverlerinin sıcak atmosferinde bir Türk kahvesi içmeye İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı’na bekliyoruz” diye konuştu.